Seriály a filmy

18. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Prostřeno!: Jan si u Nely nepochutná. Jde o taktiku?

Nela v Prostřeno! menu poskládá z jídel, která oceňuje její rodina. Zaujme i její soupeře? Jana bohužel ne...

Ve středu vaří Nela. Ovšem Janovi se vše zdá málo dochucené. Že by růžky vystrkovala taktika? A co na to gurmet Honza? Jak ten celý večer hodnotí?

Podívejte se, jak soutěžící hodnotí Nelin výkon:

A co teprve, když dojde na tortillové roládky? Nikoho neosloví. Prý jsou jednoduché, nudné a nesofistikované. Chudák Nela, ta to tedy schytala.

Nele se předkrm moc nepovedl. Podívejte se:

Skladnice Nela se do pořadu přihlásila sama. Žije s přítelkyní a jejím synem, dále má rozvětvenou rodinu v Ostravě, má celkem pět sourozenců. Do pořadu se přihlásila, protože by ráda poznala nové chutě a nové lidi. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na cestování. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání předmětů. Menu poskládala z jídel, která oceňuje její rodina. Jenže jak se na ně budou dívat neznámí hosté, taktici i ti, kteří jen chtějí čestně vyhrát? Povede se jí zvítězit a zaujmout? Jestli to tak opravdu bude, zjistíte už ve středu.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.