Prostřeno!: Jana musí pro tofu až do Polska

Temperamentní hostitelka Jana (42) vsadila na domáckou kuchyni a pro tofu běžela až do Polska.

Druhý večer si vezme na starost temperamentní a šikovná prodavačka, dnes dělnice v cukrárenské výrobě Jana. Vdaná maminka dvou dospívajících synů vsadí na domácí kuchyni, kterou je zvyklá denně vařit pro své tři chlapy. Pracovitá Jana se stará o domácnost, o zahradu, doma chovají spoustu králíků, ti ale v úterním menu nejsou. I dnes bude na jídelníčku vepřové maso a pro někoho to bude až moc domácká kuchyně. Ale pro jiné by zase mohla být domácí klidně ještě o kousek víc.

Podívejte se, jak se Janě povede polévka:

Pro Prisku byla například topinka málo křupavá, obložená masitou směsí ze zeleniny a panenky se sýrem prošla nakonec ještě mikrovlnnou troubou, což se soupeřům moc nelíbilo. Karel zase očekával od druhé hostitelky modernější menu, tohle je prostě česká klasika. Adéla si u vepřového závitku s rýží dokonce vzpomněla na školní jídelnu. Návštěvu také překvapí, že do fazolové polévky přijde ještě kysané zelí, jenže právě tak velí Janin oblíbený rodinný recept. Poslední ovocné řezy jsou krásně barevné, někomu ale překáží želatina, která všechno to ovoce drží pohromadě.

Podívejte se, jak Jana shání tofu:

A hostitelka? Ta, aby se rozkrájela... Už takhle má dost starostí s úkolem týdne: nejprve běhá po obchodech v Javorníku, takže diváci se mohou pokochat krásným zámkem Janský Vrch ze všech úhlů, nakonec ale musí až do Polska a místo tofu donese aspoň sójové maso. Soupeři jsou zmateni a úkol týdne tak bude znovu obestřen tajemstvím. A stejně akční jako Jana bude i zábava v kovárně, kam hostitelka návštěvu pozve a kde mohou soupeři vybít přebytek energie.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.