Prostřeno!: Jana rozvlní hosty v latinskoamerických rytmech

I půvabná Jana (23) studuje vysokou, také ale od dětství tančí – a tančí též s přehledem u plotny.

Druhý večer si vezme na starost pracující studentka UK Jana. Ta pracuje jako lektorka tance a tanci se také věnuje profesionálně. Tomu odpovídá i její láska k racionální a zdravé stravě. Jana své moderní menu uvaří také ve sdíleném studentském bytě, na Praze 4 je zde ale útulněji a uklizeněji než včera v Dejvicích. Jana toho stihne v životě hodně a v úterý se předvede i jako zábavná a milá hostitelka. Není vůbec nervózní a s úkolem týdne si na rozdíl od Fandy poradí, zadání však prozradí soupeřům.

Podívejte se, jak Jana chystá předkrm z čekanky:

Začíná salátem z čekanky a lososa, ten hosty potěší, nikdo proti rybám nic nemá, navíc jde o neomšelou a zajímavou chuťovou kombinaci, která zaujme. Výborná je i špenátová polévka, na kterou se těší Mirka, je v ní ale tolik česneku, že jen ochutná. Polévka by prý také mohla být teplejší. Na hlavní chod je filet mignon a Radim se těšil na steak z té nejlepší hovězí svíčkové, nakonec ale ani on zklamaný nebyl, i když recept podle Janiny babičky byl z panenky, protože měl měkké, chutné a šťavnaté maso.

Jana si v kabece přinesla něco speciálního, podívejte se:

Radim také už dlouho neochutnal české ovocné knedlíky a knedlíček s malinami dostal každý z hostů jako dezert. Po krátké ukázkové lekci od hostitelky se jde s plnými bříšky na taneční zábavu. Jana hostům předvedla nejen nejjednodušší latinskoamerický tanec jive, ale pochlubila se i svými tanečními róbami, v nichž soutěží se svým partnerem, který se za ní chystá přesídlit z Francie.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.