Prostřeno! Jarda montuje pionýry v dětském pokoji

Prostřeno! tento týden bude opět velmi zajímavé. Dva muži a tři ženy z Prahy a Středočeského kraje se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe.

Někdo ale bude mít problém s na první pohled jednoduchým úkolem týdne, tedy s přípravou mletého masa. Každý ze soutěžících vstupuje do soutěže z jiných pohnutek, jeden z nich už má dokonce křest televizní kamerou za sebou. Bude to spočítáno při finálním zúčtování v jeho neprospěch? Nebo ostatní nonšalantně tuto výhodu přejdou mávnutím ruky? Opět nahlédneme do lidských příbytků i osudů a ve finále uvidíme, kdo si odnese výhru za skvěle připravenou večeři.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Sympaťák Jaroslav (36) jede na pohodu. V životě i v kuchyni.

Jaroslav se vyučil jako zedník na odborném učilišti v Kutné Hoře. Nyní se živí jako stavař a řemeslník. Je ženatý, má dvě dcery a jednoho syna. Doma jim dělají společnost ještě pejsci. Snaží se prosadit natáčením vtipných videí, a v tom duchu se ponese i jeho zábava. Pro své hosty si připraví hádání muziky pozpátku + hlášky z filmů + básničku od Wericha (něco jako Kolotoč, kde se doplňují písmenka, bude vystupovat jako Dežo – to je jeho YouTube kanál).

Menu postavil jako svoji malou osobní výzvu a je sám zvědavý, jak se mu jídla podaří připravit. Pokud by vyhrál, tak by si opravil rozbité auto. S výhrou ale nepočítá, není to důvod, proč se přihlásil. Chce překonávat vlastní zábrany, a i to je důvodem, proč se objeví v pořadu. Miluje omáčky, klasickou kuchyni a velmi rád se směje. Bude mu do smíchu i během vaření? Pro své hosty připraví paštiku z kachních jater nebo brokolicový krém. Bude to stačit na výhru?

Úterý: Student Milan (23) je nad věcí. Jeho studentské menu neurazí ani nenadchne.

Druhý hostitel je studentem Právnické fakulty v Plzni. Je ve třetím ročníku. A v duchu studií se nese i jeho život. Rád se vídá ve volném čase s kamarády, chodí do školy. Pokud by vyhrál, peníze by použil na cestování. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože chtěl, aby si to Milan vyzkoušel. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěž s otázkami – on bude moderátor a rozhodčí. Tato jídla si vybral, protože jsou chutná a nejsou moc složitá na přípravu.

Potřebuje pro život zpětnou vazbu. Jakmile ji nemá, je nešťastný. Dostane ji od svých soupeřů? A jak z ní bude nadšený? Co vše si jeho hosté řeknou nad prostřeným stolem v centru Prahy? A menu? Oslní? Milan si připravil rolku z kozího sýra, čímž nepotěší Petru. Poletí body dolů, nebo na tuto chybku nebude páteční soutěžící brát zřetel?

Středa: Obětavá Eva (34) se v Prostřeno! objeví už podruhé. Vyhraje tentokrát?

Třetí hostitelka Eva vystudovala jazykové gymnázium a nyní je maminkou na plný úvazek. V minulosti měla cukrárnu, pracovala v marketingu a dělala produkci. Občas, když se něco krátkodobého naskytne, tak se tomu věnuje i dnes, ale především pečuje o svoji dceru Evičku. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda dělá radost a věří, že návštěva u ní její hosty potěší, a sama sobě by udělala radost, pokud by se jí podařilo vyhrát. V Prostřeno! účinkovala již před devíti lety a zkouší své štěstí ještě jednou. Ráda by ukázala, že ne vždy musí být věci takové, jaké se můžou na první pohled zdát. Pokud by vyhrála, tak by peníze dala manželovi a bude ráda, že zase může jednou přispět do rodinného rozpočtu. Ráda by jela s rodinou na nějakou dovolenou.

Ráda v kuchyni experimentuje a neumí moc vařit podle receptů. Dost často vaří stylem „co dům dal“, aby neplýtvala jídlem, a tak vznikají někdy velmi zvláštní kombinace. Má moc ráda česká jídla a často si je se upravuje podle své chuti. Jako zábavu si pro své hosty připravila vířivku se sklenkou sektu. Komu se do plavek chtít nebude a kdo si tuto zábavu užije? A jaké menu Eva pro své hosty připraví? Mrkvovou pomazánku, kuře místo kachny a buchty. Kdo ocení tradiční české menu a na koho bude příliš těžké?

Čtvrtek: Podnikatelka Jana (32) vaří s lehkostí a nadhledem. Bude její styl stačit na výhru?

Jana vystudovala střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Hned po škole začala pracovat v mateřské školce, kde je dnes ředitelkou. Mateřská školka je její a jejího kamaráda. Je vdaná a žije s manželem Pavlem v bytě v pražském Braníku. Do pořadu ji přihlásil její kamarád a Jana o tom vůbec nevěděla. Když jsme se jí ozvali, tak to pro ni bylo velké překvapení. Jana účinkovala v pořadu Souboj nevěst.

Pokud by vyhrála, tak by jela s manželem surfovat. Kromě toho má i další zájmy, například závěsnou akrobacii na šálách. Pochopí její lásku k adrenalinu soupeři? Adrenalinové bude i vaření. Vsadí na volská oka, líčka a další dobroty. Jenže bude mít její snaha odpovídající výsledek?

Pátek: Statečná Petra (38) vaří pro velkou rodinu a účastí v Prostřeno! si plní svůj sen.

Poslední hostitelka pracuje jako sekretářka v rodinné firmě, kterou mají s manželem. Mají tři děti ve věku 18, 14 a 11 let. S rodinou žije poklidný život na malé vesnici. Do pořadu se přihlásila sama, protože se jí to zdálo jako dobrý nápad a chtěla si to vyzkoušet na vlastní kůži. Jako zábavu si pro své hosty připraví ukázku první pomoci – přijde záchranář.

Vaří často a vaří ráda. S pocitem, že právě příprava jídel je správně naplněným časem. Nejí ovšem sýry a její soutěžící už to vědí. Takže je jasné, že v jejím menu sýr nebude. Ale zase tam budou jiné dobroty. S menu si ale moc nepomohla, její paštika bude porovnávána s předchozí, zelnice nebude dostatečně slavnostní… Zkrátka nervozita před velkým finále se stupňuje.

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.