Prostřeno!: Karla po rozvodu žije se ženou

Paní Karla (47) dělá ve skladu a po rozvodu žije se ženou.

Hosté jsou překvapeni, když sídlištěm projdou ke dvojdomku, kde žije druhá hostitelka. Na zvonku sousedí dvě ženská jména, proto příchozí usoudí, že Karla žije buď s maminkou, nebo dcerou. Jenže černovlasá hostitelka umí překvapit nejen svým bydlením. Poté, co vychovala dva syny a rozvedla se, žije se ženou. A věcně působící Karly, které to není úplně příjemné, se na to kolegové zvědavě vyptávají. Hosté jsou ale u Karly především kvůli jídlu, a protože si po včerejšku myslí, že zadáním úkolu týdne jsou brambory, hostitelka je opět překvapí: chlebíčky s česnekovou pomazánkou! Tak jak to s tím úkolem týdne je?

Podívejte se, co hosté říkají na to, že Karla žije se ženou:

Ale i Karla je překvapená. Zaskočí ji, když v láhvi, o které si myslí, že obsahuje bílé víno, najde doma jen vodu. Pak už ale vše běží jako na drátkách, přestože včera Karlu zrovna nepotěšilo, když na Janině menu objevila hovězí líčka dost podobná jejímu hlavnímu chodu. Karla ale jako přílohu podává bramborovou kaši. Hostům to ani nevadí, mají možnost srovnání a na opáčko s líčky a omáčkou se těší. Čí líčka budou chutnější?

Podívejte se, jakou zábavu Karla připravila:

Předchází jim vrstvený lahůdkový salát, polévka je opět krémová, tentokrát to bude hostitelčina oblíbená cibulačka. Vaří ji prý teprve tři roky, ale o to častěji, už se ji naučila připravovat ke své spokojenosti a dotáhla krém téměř k dokonalosti. Bude to tak chutnat i soupeřům? A Janu, která ráda peče dorty, zajímá, jaký bude poslední kakaový dortík. Karlina sladká tečka nikoho nezklame, stejně jako originální zábava, odezírání ze rtů.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.