Prostřeno!: Karolína má prý speciální libeček v kuličkách, bohužel to libeček není

Mladá maminka Karolína (23) v kuchyni trochu zmatkuje, nakonec to ale vybalancuje a skvěle jí vyjde koncovka.

V úterý se jde do Uhříněvsi k mladé mamince Karolíně. Třiadvacetiletá Karolína všechny překvapí tím, že je už matkou dvouleté Emy, s dceruškou tráví téměř veškerý čas. Karolína, od které soupeři čekali něco světovějšího, se také spolehla na českou kuchyni. Hostitelka je taková akční, rázná, ale v kuchyni občas i docela zmatená. Místy na něco zapomene a musí postup zopakovat, občas si u vaření pěkně zostra zakleje, v jádru si však asi věří, dokonce stihne i ty kynuté preclíky. Soupeři kvitují s povděkem, že má úhledně upravený stůl, určitě pečlivěji než včera Dominika.

Podívejte se, co Dominika považuje za libeček:

Už první chod je docela sytý, Karolína podává malé bramboráčky s kuřecím masem a salátem, dokonce dvěma druhy zelných salátů. Hovězí vývar obsahuje sice domácí nudle, ty ale uválela babiččina ruka. A Dominice se zdá, že polévka má nakyslou chuť. Jako kritik se už od pondělka jeví i přísně působící David, tomu hodně věcí nechutná a jídlo nechává na talíři. Hlavní chod „vepřové kostky na divoko“ jsou z plecka a hostitelka je podává se šťouchaným bramborem. Divokého koření by David do jídla ještě přidal. Přes divočinu je znalec, myslivost je jeho hobby.

Podívejte se, jaká bude originální zábava:

Chvíli hosté působili jako zařezaní, pak se ale nálada zvedne a konečně se probírají i jiné věci než jídlo. Karolína velmi zaboduje se svou zábavou – domácí únikovou hrou, do které se všichni aktivně zapojí. A lahodnou sladkou tečkou je poslední Krtkův dort. Prostě opět se potvrdí, že „konec sladký, všechno sladké“. U stolu se totiž sešly dvě milovnice sladkého, Dominika dokonce tvrdí, že cukr je návykovější než heroin.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.