Seriály a filmy

14. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Klára by Davidovi nejradši jednu vrazila

Finále má na bedrech budoucí maminka Sabina (21), jejíž manžel před nedávnem v pořadu vařil.

Jako poslední se k plotně postaví nastávající maminka Sabina. Ta už o Prostřeno! něco málo ví. Její manžel v pořadu před časem také soutěžil. Jedl dřevo, soupeřkám dal ochutnat smůlu a nakonec spěchal na svatbu. A teď do pořadu vyslal i svou mladou ženu. Dal jí nějaké rady k dobru? A dá se na účinkování vůbec připravit? Sabina si myslí, že ne. Jenže sdílejí tenhle názor i ostatní? Tak jako tak, Sabina se v kuchyni pořádně zapotí. Včera se jí zdál u Horseta nepořádek, to ale není divu, protože poslední hostitelka je skoro dokonalá hospodyňka, která si na pořádek potrpí.

Podívejte se, proč by Klára Davidovi nejraději nandala:

Jaká bude Sabina kuchařka? Na úvod hostitelka připraví jednoduchou vajíčkovou pomazánku s domácím pečivem, to snad dopadne ve finále lépe než u Kláry. Jako druhý chod je oblíbený hráškový krém a následuje české lidové jídlo, na které se pánové docela těší, i když v něm masa moc není. Budou špekové knedlíky s dvoubarevným zelím, které třeba Davidovi moc zachutná, což je pro Sabinu příjemné překvapení, protože se jinak v jídle spíš rýpe a ona ho podezírá, že je to jeho taktika. A možná by milovníkovi moučníků mohly zachutnat i kokosové řezy. Dokáže se Sabina z časové tísně vymotat? A proč se atmosféra večera pokazí? Dojde i na vyříkávání starých křivd?

Podívejte se, jakou pohromu David u Sabiny způsobí:

A jak celý jihomoravský týden dopadne? Kdo to vyhraje? Nejlepší kuchař, nebo největší taktik?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.