Seriály a filmy

14. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Klára by Davidovi nejradši jednu vrazila

Finále má na bedrech budoucí maminka Sabina (21), jejíž manžel před nedávnem v pořadu vařil.

Jako poslední se k plotně postaví nastávající maminka Sabina. Ta už o Prostřeno! něco málo ví. Její manžel v pořadu před časem také soutěžil. Jedl dřevo, soupeřkám dal ochutnat smůlu a nakonec spěchal na svatbu. A teď do pořadu vyslal i svou mladou ženu. Dal jí nějaké rady k dobru? A dá se na účinkování vůbec připravit? Sabina si myslí, že ne. Jenže sdílejí tenhle názor i ostatní? Tak jako tak, Sabina se v kuchyni pořádně zapotí. Včera se jí zdál u Horseta nepořádek, to ale není divu, protože poslední hostitelka je skoro dokonalá hospodyňka, která si na pořádek potrpí.

Podívejte se, proč by Klára Davidovi nejraději nandala:

Jaká bude Sabina kuchařka? Na úvod hostitelka připraví jednoduchou vajíčkovou pomazánku s domácím pečivem, to snad dopadne ve finále lépe než u Kláry. Jako druhý chod je oblíbený hráškový krém a následuje české lidové jídlo, na které se pánové docela těší, i když v něm masa moc není. Budou špekové knedlíky s dvoubarevným zelím, které třeba Davidovi moc zachutná, což je pro Sabinu příjemné překvapení, protože se jinak v jídle spíš rýpe a ona ho podezírá, že je to jeho taktika. A možná by milovníkovi moučníků mohly zachutnat i kokosové řezy. Dokáže se Sabina z časové tísně vymotat? A proč se atmosféra večera pokazí? Dojde i na vyříkávání starých křivd?

Podívejte se, jakou pohromu David u Sabiny způsobí:

A jak celý jihomoravský týden dopadne? Kdo to vyhraje? Nejlepší kuchař, nebo největší taktik?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.