Prostřeno!: Lída nechápe, že Martin je Stefany

Martin (40) alias Stefany šokuje Lídu a opět vyvolá maximum pozornosti. Je to ale výborný a pozorný hostitel, který jídlu rozumí.

Martin, který se představil jako muž i žena se svými extravagantními převleky, se stal nezapomenutelný jak pro své hostitele, tak pro diváky. A jako extrovert je rád, že si může dát opáčko, protože se mu jeho loňské účinkování v pořadu moc líbilo. Prý to bylo prostě super. A jak to bude v roce 2019?

Podívejte se, jak Lída osahala Martina:

Martin je showman a při vaření se docela vyblbne ve své kuchyni, klidně by mohl uvádět nějakou cooking show. Jak jeho proměnu na blonďáka Martina zvládne Lída? Moc neví, která bije, dokonce si bude muset Martina osahat, aby se přesvědčila, že je to skutečně muž. Co je na něm přirozené a co umělé? Zmatená Lída pořád hledá tu Štěpánku ze včerejška…

Lída hledá Stefany:

Jak se cítí ostatní v Martinově načančaném domově plném andělíčků? Dobře, je to velmi pozorný hostitel i zkušený kuchař. A vsadí na moderní kuchyni. Dýňová polévka připadá naprosto vyvážená Zlatce, která si už předtím pochutnala na carpacciu z červené řepy s rukolou a kozím sýrem, Jak dopadne hovězí po burgundsku, se kterým si dal kuchař tolik práce? Janě chutná, i když si jídlo představovala trochu jinak, Giorgio postrádá více omáčky, ale podle Zlatky bylo opět vše, jak má být. Lída moc nejí, protože jí to pořád vrtá v hlavě. Uvolní se až při zábavě, to je divočina, takové malé travesti show pro všechny zúčastněné. Sladkou tečku Martin podává i s úkolem týdne – v tomto případě štrúdlem. Jako „koncert chutí, harmonií a noblesy“, shrnula celý Martinův večírek Zlatuše.

Lída je pořád zmatená:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.