Prostřeno!: Manželův kocour Milenu vypudil z manželské postele!

Milena (59) se svěří se svým složitým profesním i osobním životem a na hlavní chod připraví (skoro) štědrovečerní jídlo

Druhá hostitelka tak trochu s nadsázkou tvrdí, že v jejich domácnosti vládne manželův kocour, který ji dokonce vypudil z manželské ložnice. Milena by chtěla svému muži, který si o ní prý nemyslí, že umí dobře vařit, dokázat, že to dokáže. Svoji účast proto bere jako výzvu a raději se rozhodla pro známé recepty, kterým věří. Náhoda tomu chtěla, že má předkrm stejný jako včera Ivana, i když Mileniny šunkové rolky s křenovou pěnou mají náplň se zakysanou smetanou a prý jsou z méně kvalitní šunky, všímá si vybíravý Petr. A ani Milenino pečivo nemá takový úspěch jako včerejší domácí kaiserky.

Milena pro jistotu přinese i polévkové koření:

Dnešní hostitelka se včera u Ivany moc neprojevovala, ale dnes se rozmluví o všelijakých křivdách a smůle v práci, které ji v životě potkaly. Mladí se nad talířem trochu ofrňují, asi čekali něco modernějšího než obří kuřecí řízky s bramborovým salátem, kde je i uzenina. V bytě u Mileny s oddělenými ložnicemi není moc útulno, čas spolustolovníkům pomalu ubíhá, trochu vzrušení přinese hříčka se slovní zábavou, u stolu se totiž sešla soutěživá sestava. Milenin moučník je také tradiční – na palačinkách se zmrzlinou a ovocem někomu nakonec nejvíc chutná právě ta kupovaná zmrzlina.

Podívejte se, jaké obří porce Milena naservíruje:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.