Prostřeno!: Marie se po svém večeru změní v taktičku

Benjamínek týdne Marie (21) by konečně ráda odmaturovala a jednou by chtěla mít vlastní kosmetický salon.

Mladou hostitelku, která by si na jaře ráda dodělala maturitu, do pořadu přihlásila „úhlavní“ kamarádka. Marie bude vařit u ní v bytě, protože prarodiče, s nimiž bydlí, si natáčení doma nepřejí. Jejich vnučka to respektuje a při vaření se drží rad, které jí dala babička. Druhá hostitelka je přes své mládí zvyklá vařit, protože prý denně vaří prarodičům. A přestože má Maruška kuchařské zkušenosti, v cizí kuchyni občas zmatkuje, naštěstí se tomu zasměje a nic si z toho nedělá, chybičky napraví.

Podívejte se, co Maruška odhalila ze svého soukromí:

Aby se hosté necítili jako v úplně cizím prostředí, do kamarádčina bytu si Marie přinesla nějaké osobní věci: vlastní povlečení, sbírku bot nebo své oblíbené plyšáky. V kuchyni si Maruška docela troufá, protože kromě dýňové polévky, která se jí povede, je většina jídel na moderním menu její premiéra. I startovací tatarák z pravé svíčkové prý dělá poprvé, ale ochutí ho tak výborně, že třeba Radka si nechá přidělat topinky, jen aby nemusela maso vracet. Dobrá jsou i hovězí líčka na červeném víně se šťouchačkami, jen vína mohlo být v omáčce možná trochu víc, ale nikdo si nestěžuje.

Podívejte se, jak Marie připravuje líčka:

Soupeři nevědí, co si má mají představit pod dezertem tartaletky; s košíčky plněnými krémem si hostitelka docela vyhrála a povedly se jí, bohužel poslední chod se nestihl dobře rozležet a košíčky zůstaly ještě tvrdé. Zábava bude taková bláznivá, mladistvá, kvíkací. Hosté se promění v prasátka a bude to docela legrace…

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.