Seriály a filmy

18. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Michal se snaží o vtípky za každou cenu

Číšník Michal (27), jediný muž týdne, riskne premiérové chody a snaží se na sebe upoutat pozornost a společnost hlavně pobavit.

V úterý se předvede jediný muž skupiny, mladý číšník, který rád hraje šipky, jezdí na kole a chodí na procházky. Žije s přítelkyní, každý má již dítě z předešlého vztahu, plánují společnou budoucnost. Jednou by rádi přesídlili z podnájmu do vlastního domečku. Michal si o sobě myslí, že je dobrý komik a umí táhnout společenskou zábavu. A o to se také bude pokoušet. Podaří se mu udělat pořádnou show? Většina vtípků sice vyjde v úterý naprázdno, snad jen jeho legrační boty pobaví. Děvčatům jde ale stejně hlavně o jídlo. U plotny bude Míša riskovat, některé chody jsou totiž jeho premiéra. Dokáže svým menu nasytit čtyři hladové a občas vybíravé dámy?

Podívejte se na Michalovu zábavu:

Žádné domácí pečivo ani nudle nebudou, ale na grilovaný hermelín se soupeřky těší. Pak jim ale předkrm přijde přesolený, překořeněný a moc sytý. To platí i o kuřecí polévce, v níž plavaly veliké kusy zeleniny a spousta kupovaných nudlí. Hlavní pečená vepřová kýta je hezky naservírovaná, a přestože se ženy obávají, že by mohla být vysušená, jsou příjemně překvapené – maso je křehké a šťouchané brambory chutné. Jen Kateřina by uvítala kýtu růžovější.

Podívejte se, jak Michal riskuje:

Tiramisu bez mascarpone a se šlehačkou ve spreji inspirovala Michalova přítelkyně, je to hodně sladký dezert. Hostitel nestihne úkol týdne, který k moučníku původně plánoval. Přizná se? A jak odhadne své soupeřky? Michal si myslí, že se v ženách vyzná a má je v malíku. Budou se smát jeho vtípkům, nebo bude Michal ženám spíš pro smích?

Podívejte se, jaký je Michal romantik:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.