Prostřeno!: Místo Almy vaří manžel schovaný v kuchyni

Alma (57) do pořadu nejprve přihlásila manžela, a nakonec stejně uvaří manžel! Prý jsou jedno tělo jedna duše…

Středeční slavnostní večeři má na starosti Almasa řečená Alma, podnikatelka původem z Bosny Hercegoviny, odkud odešla před lety s rodinou před válkou. Už předešlé večery avizovala, že vlastně vůbec nevaří a že do pořadu šla místo manžela. Jak si tedy Alma poradí u plotny? Jednoduše – vařit bude nakonec stejně její muž a Alma tomu bude jenom šéfovat. Hostům se to ale vůbec nelíbí. Zvlášť když Alma nechce kápnout božskou a přiznat se. Vykrucuje se, jak to jen jde. A večeři popohání, jako kdyby se závodilo na čas, a šmejdění se vyhýbá.

Podívejte se, jak vaří manžel schvaný v kuchyni:

Bosenská jídla přistávají na stole s kosmickou rychlostí a manžel dokonce ještě stihne v kuchyni tak uklidit, že soupeři nevěří, že jídla uvařil ve čtvrtek. Ale je to tak, činil se. A co Alma? Ta udělá jen párky v rohlíku, i kávičku připraví manžel. Někomu, jako třeba Jardovi, ty jugoslávské speciality chutnají, někdo by je zase více dochutil. Úspěch má celkem předkrm, Almina oblíbená pita, tenké lístkové těsto plněné masem a bramborami.

Podívejte se, i kávu uvaří manžel:

Také fazolová polévka s rajským protlakem není prý vůbec špatná, zvláštní je hlavní chod: spousta jehněčího masa, nejprve předvařeného a pak ještě zapečeného s bramborami v alobalu, k čemuž se ještě podávají plněné zelné listy – sarma. Přeslazený je dezert tufahija, vařená jablka plněná oříšky, karamelem a zdobená šlehačkou chutnají hlavně Pepovi, ten je ale na Almu nabroušený a snaží se hostitelku vyprovokovat k přiznání a nějaké reakci, moc úspěchů však nezaznamená. Sebevědomá Alma si jede po svém, přesvědčená, že zvítězí…

Almu už zuby nebolí:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.