Seriály a filmy

19. listopadu 2018 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Mladá Daniela příjemně překvapí svým bydlením

Nejmladší hostitelka Daniela (20) velmi příjemně překvapí, dokonce zvládne i makronky.

Druhou večeři nachystá nejmladší hostitelka, zapisovatelka Daniela (20). Ta hosty překvapí svým bydlením. Všichni čekají, že žije s rodiči, ale Daniela už bydlí ve společné domácnosti s přítelem. Pomalu si rekonstruují venkovský domek, kde jsou už pěkně a moderně zařízené dvě místnosti. Daniela je asi hodně šikovná, protože přestavbu prý dojednává a zařizuje hlavně ona, přítel jí nechává volnou ruku. A asi dobře dělá, protože od ruky jí to jde i v nové kuchyni. V jejím menu nebude chybět maso a bude ho tam více než dost; takže včera neuspokojení masožravci si to užijí. Čím ale Daniela nasytí vegetariánku Elišku? Bude myslet i na včerejší hostitelku?

Podívejte se, jak dělá Daniela makronky:

Úterní menu bude hodně moderní a recept na polévku bude až z Francie. Kdo správně vysloví název polévky Vichyssoise? V Prostřeno! se už vařila a může se podávat i studená. Daniela se v kuchyni určitě neztratí, začne jednoduchým předkrmem z Itálie – bruschettou s cherry rajčátky. Hodně spoléhá na hlavní chod, vepřovou panenku se šťouchaným bramborem a trošku zariskuje s pečeným celerem, kde by mohla narazit. A protože moc ráda peče a má to už vyzkoušené, troufne si dokonce i na barevné makronky. Párkrát bouchne s plechem o pracovní desku – povede se vyhnat z těsta všechny bublinky? A k tomu bude ještě čokoládová pěna, zmrzlina a kávička.

Podívejte se, co hosté dělají během čekání na hlavní chod:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.