Prostřeno!: Moravský patriot soupeře pozve do vinného sklípku

Proč se mají hosté teple obléknout? Moravský patriot Ondřej (30) soupeře pozve do vinného sklípku.

Operátor výroby Ondra je trochu nesmělý stydlín a nemůže se vzpamatovat z posledního rozchodu, doma mu teď dělá společnost jen jeho pejsek. Přivítání je trochu rozpačité, hosté Ondrův byt sice poznají, ale večer stráví ve vinném sklípku, kde by měli zažít tu pravou moravskou atmosféru. Hostitel si tím situaci trošku zkomplikoval, ale doufá, že atmosféru sklípku nakonec všichni ocení. Některým soupeřům, co Ondrovu radu ohledně teplého oblečení podcenili, bude pak uvnitř trochu zima. Kuchaři je zatím spíš horko, má tak ostrý nový nůž, že se pořeže na obou rukou. Normálně se mu to prý nestává, ale nervy dělají své.

Podívejte se, jak je hostům zima:

Druhé menu se od toho včerejšího liší. Mladý hostitel vsadí na domáckou kuchyni, má rád klasiku. Shodné je to však v tom, že i Ondřej se pustil do pečení chleba nebo že hlavní chod obsahuje krůtí maso. Roláda s nádivkou je ve výsledku trochu sušší, to ale neplatí o první škvarkové pomazánce, která s profesionálně vyhlížejícím domácím chlebem večeři zahájí. A typicky moravská je i polévka, zelňačka s pikantní klobásou, jak to hostitel chtěl. A nakonec bude i pečená domácí zmrzlina. Ta je na vkus včerejšího hostitele trochu přeslazená, ale povedená – Ondřej má i stroj na výrobu zmrzliny a vůbec se dobře připravil.

Podívejte se, jakého citlivého tématu se hosté dotkli:

Michal se od úterka předvádí jako náročný a kritický soupeř. A také zvědavý. Klade hostiteli otázky na tělo. S kým že se to po více než dvou letech rozešel? Byla to přítelkyně, nebo přítel? Ondra se trochu zapotí, nechce se mu mluvit o soukromí, ale s odpovědí neváhá. Ledy se na chvíli uvolní a na řadu přijde i koštýř nebo folklórní zábava.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.