Prostřeno!: Na Almu bude přivolána policie

Poslední hostitelka, mladá maminka Kateřina (23), je stále trochu záhadná, zatím se u stolu projevovala asi nejméně

Aspoň Jarda druhou Kateřinu tak vnímá a trochu se na mladou maminku (v dobrém) chystá. Katka je vdaná, ale nechala si i původní příjmení, s manželem mají roční dcerku a už se připravují na příchod druhého potomka. Rodinka žije ve sklářském městě Nový Bor v bytě, kam se vejdou také činčily a pes.

Podívejte se, jak Katka připravuje květákovou polévku:

Vaření je jedním z hlavních koníčků poslední hostitelky, která také miluje rodinné výlety. Katka působí mile, ale v práci prý dokázala být jako manažerka stánku s fresh občerstvením i hodně přísná. A šéfovat někomu, jako je Pepa, by prý určitě nechtěla…

Podívejte se, jak se Pepa snaží vyprovokovat Almu:

Katka vaří už od dvanácti let, protože má postiženého brášku, se kterým jezdila maminka do lázní, kdy se musela postarat o sebe i mladší sestru. Jak se to projeví při přípravě poslední večeře? Půjde jí moderní a odlehčené menu jako po másle? Zajímavý je předkrm s avokádovou a lososovou pomazánkou na maminkou den předem upečené domácí bagetě. Přizná to Katka?

Podívejte se na ty nejlepší hlášky Almy:

Jardu i ostatní potěší její květáková polévka i pečené rybí filety ze pstruha lososovitého a candáta, bohužel zeleninová příloha je trochu vysušená, brambory studené a moučník ve skleničce nic moc. Atmosféru finále ovlivní i pokračující Pepovo snažení vyprovokovat svou spolustolovnici Almu. Pepa by se rád zapsal do historie pořadu Prostřeno! tím, že od Almy slízne facku. Jak to mezi ním a Almou nakonec dopadne?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.