Prostřeno!: Nálada u stolu bude dost napjatá

REPRÍZA Křehká mladá maminka Veronika (27) má sportovního ducha a pro soupeře si na závěr nachystala zábavnou tombolu.

Ve čtvrtek se podíváme do bohnického paneláku, kde teprve rok žije Veronika se svým mužem a osmiměsíční dcerou Sofinkou. Pracuje v oddělení lidských zdrojů a částečně se už své profesi opět věnuje. Zatím toho o sobě moc neprozradila, uvidíme její upravený byt a dozvíme se o její celoživotní vášni pro fotbal, hokej, tenis, což mají s manželem společné – každý ale fandí jinému fotbalovému týmu. Přestože je hostitelka milá a usměvavá a prostředí příjemné, hosté začnou brblat už u přípitku.

Podívejte se, jaká bude atmosféra:

Předkrm je ve dvou verzích – pro masožravce a ty ostatní, dost netypicky kombinuje plněnou smaženou palačinku s vařeným bramborem a smetanovým dipem. Jako nápad to podle Nikolety, která dostane palačinku bez šunky, není zlé, ale k dokonalosti tomu něco chybí – velký brambor je nedovařený. Hrášková polévka se slaninou je dost přesolená. A Katka, kterou ostatní nemusejí a považují ji za hlavní taktičku, si myslí, že Veronika má smuteční servis. „To vážně?“ diví se hostitelka. A proč se jmenuje její hlavní chod „prkenná panna“? Panenka není tak tvrdá, ale je podávaná na prkénku se šťouchaným bramborem a několika druhy omáček.

Veronika připraví tři druhy omáček, podívejte se:

Nálada u stolu je dost napjatá a některé dámy se rozhodně nemusí do výměny názorů nutit. Uklidní atmosféru alespoň zábavná tombola? Poslední sladkost na dně je spíš zklamáním vzhledem k tomu, že hostitelka údajně ráda a dobře peče.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.