Prostřeno!: Nejmladší hostitel má celý dům jen pro sebe

Nejmladší hostitel Martin (21) má celý dům jen pro sebe. Trochu připomíná posilovnu, protože rád vaří, ale ještě radši cvičí

V pátek se k plotně postaví skladník Martin. Toho rodiče nechali ve velkém domě a odstěhovali se za prací do Rakouska. Poslední hostitel se ve svém volnu věnuje cvičení, hraje počítačové hry a myslí si o sobě, že je upřímný. Martin, který má vrozený fyzický handicap, se snaží denně posilovat, i když mu to rodiče ani doktoři moc nedoporučují, ale on si jde za svým. Také dbá na kvalitní stravu s dostatkem živočišných bílkovin. Jak se mu ale bude dařit v kuchyni? Budou se ve finále péct oplátky? Anebo se poslední večer ponese na férové vlně?

Podívejte se, jak bydlí Martin, kterému rodiče nechali jen pro něj celý dům:

I Martin upeče domácí pečivo a jeho předkrm se salátovým mixem a pečeným balkánským sýrem buď hostům hodně chutná, nebo naopak nic moc. Housky prý mohly v troubě ještě chvíli pobýt. Na oblíbenou dýňovou polévku se potřetí spolehne i Martin, který krém okořenil muškátovým oříškem, ale třeba pro Michala je ochucený málo. Jenže Martin si myslí, že ho Michal kritizuje proto, že mu v pondělí přišla jeho dýňová polévka se skořicí naopak výrazná až moc.

Podívejte se, jak dopadla Martinova polévka:

Hlavní chod s neobvyklým názvem – kuřecí supreme se šťouchaným bramborem – se mladému kuchaři povedl. Jde o nejlepší část z kuřete, která se třeba také využívá na kyjevský kotlet. Kuře bylo dobře udělané, nikdo si nestěžoval, přestože drůbež byla na stole již popáté. Nakonec bude čokoládová pěna, ta moc zachutnala Natálce. A i když do sladké tečky hostitel zapomněl přidat žloutky, na výsledku se to nijak negativně neprojevilo. Na zábavu dorazí dědeček Martinovy přítelkyně, protože je to pěstitel kaktusů a ty se budou ve finále sázet. Děda to má jako své životní hobby, soutěžící se od něho hodně dozvědí a také si odnesou malý květináč s kaktusem na památku.

Jak to na jižní Moravě celé dopadne? Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Bude jeden vítěz, nebo se bude výhra dělit? A kdo připraví nejchutnější zdravý úkol týdne?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.