Prostřeno!: Nejmladší hostitelka překvapí svým bydlením a originální zábavou

Nejmladší hostitelka Pavlína (22) překvapí svým bydlením v Třebíči, až na detaily vydařenou večeří a originální zábavou s focením.

Nejmladší hostitelka své hosty pozve do staršího domu v historické části Třebíče, kde k překvapení soupeřů žije sama jen se svým kocourem. Maminka i sestra se odstěhovaly a Pavlína se do Třebíče vrátila z Prahy, kde po grafické škole nějakou chvíli žila a pracovala. Dnes pracuje ve zdejší reklamní agentuře, kde tráví hodně času. Doma Pavlínka, stejně jako včera Romana, už moc nevaří, ale protože ji kamarádka přihlásila do soutěže, chce si to vyzkoušet. A odvážně se pustí do docela složitého menu.

Podívejte se, jak to jde Pavlíně v kuchyni:

Začne paštikou z kachních jater, která je přijata se střídavými úspěchy. Paštika není úplně jemná, zůstaly v ní kousky jater, což třeba Máše chutná, ale Páje naopak. Krémová dýňová polévka je jemná, sladká i pikantní, hostitelka se rozhodla pro máslovou dýni, kterou je nutno oloupat. Je to asi boj a křehká Pavlína se u toho trošku poraní. I když mladá kuchařka při vaření občas zaváhá, z panenky se jí podaří šikovně vytvořit plát masa na vepřovou roládu, kterou Pavlína naplní v italském stylu sušenými rajčaty a mozzarellou a s pomocí slaniny ji upeče tak, že zůstane hezky šťavnatá. K barevnému a lákavě naservírovanému pokrmu se hodí tento týden frekventované šťouchané brambory.

Podívejte se, z čeho bude mít Máša radost:

Ani Pavlína nezapomene udělat úkol týdne, který se jí povede snad lépe než její vlastní sladká tečka. „Podzimní vafle“ vypadají lépe, než chutnají. Obsahují i chutná jablka, ale těsto, jehož recept Pavlínka pozapomněla, je bohužel tuhé. Atmosféra během večeře je ale i díky zajímavému šmejdění po starém domě milá a rozverná a stejně tak dopadne i zábava s vtipným focením polaroidem na památku.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.