Seriály a filmy

24. listopadu 2020 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Neuhodnete z kolika dětí Martin je! Jeho příběh hosty rozbrečí

Učitel Martin (37) se rozhodl získat v Prostřeno! nové zkušenosti.

Není totiž žádným nováčkem. Už v jednom pořadu účinkoval, ale chce i nyní získat zkušenosti o tom, jak takové natáčení probíhá. Pokud by vyhrál, peníze by uložil jako rezervu na horší časy a pro úspěch večera je připraven udělat vše.

Podívejte se, jakou poctivou polévku Martin připraví:

Ve středu se začne jako taktik projevovat také Jozef. Nebo není taktikem a je to zkrátka jen jeho nátura? Kdo to odhalí? Středeční hostitel Martin je sympatický ve všech ohledech a rozhodit se nedá. U stolu se přizná, že má dvanáct sourozenců. A také k tomu, že vyrůstal v dětském domově a že snadné to nebylo. Nakonec rozbrečí Veroniku i Jozefa.

Podívejte se, z kolika dětí Martin je:

Jako zábavu si pro své hosty připravil malování na hrnečky. Vyhraje, nebo bude jeho menu ostatním připadat nudné stejně jako zábava? Sledujte už ve středu.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.