Prostřeno!: Oliver už leze Romanovi na nervy

Finále patří jediné ženě týdne. Neztratí se těhotná Markéta (21) mezi tolika muži? Uhádnou pánové správně její věk?

Pánové jsou už moc zvědaví, co pro ně jediná žena připraví na poslední večeři a kde je uvítá. Prozradí Markéta, že nevaří doma, ale ve stylovém domě u maminky, kde donedávna bydlela a kde žije i její osmiletý bráška, kterému se po sestře stýská? Benjamínek týdne, klidně působící Markéta, která celý týden pozorovala cvrkot, je v pátek už docela poučená a umí toho využít. Její pizza je proto asi nejlepší ze všech. Také ví, že Oliverovi nemá dávat rajčata, a proto je v jeho porci svého startovního rajčátkovo mozzarellového špízu se slaninou vynechá a nahradí hroznovým vínem, slaninou ovšem nešetří.

Podívejte se, Oliver leze Romanovi na nervy:

Recepty pro své moderní páteční menu si našla na internetu. Bude to někomu vadit? Vybrala si Markéta správně? A co Roman s Vaškem řeknou na ty speciální pozornosti pro Olivera, se kterým si hostitelka docela sedne? Po krémové pórkové polévce následují „kuřecí prsa s višňovou omáčkou a žampiony“, ty ale hostitelka Václavovi z omáčky nevyndá. Bude se proto Vašek cítit ukřivděný? Název posledního, opět pečeného moučníku „staročeské dvojctihodné koláče“ zní sice lákavě, ovšem tahle tradiční sladká tečka zase takový sukces není, spíš naopak…

Nesmí chybět hra na pravdu, podívejte se:

Jak poslední večer a hlavně celý ústecký týden dopadne? Kdo to na severu Čech vyhraje? Zvítězí dobré jídlo, dobré srdce, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.