Prostřeno!: Podává se Dominičina noční můra

Podlahář David (47) podává tresku, kterou sám chytil v Norsku, polévku z bažanta, kterého ulovil na honu, a svíčkovou z daňka.

Při šmejdění po novém domě návštěvu překvapí nejen Davidovo moderní venkovské bydlení, ale také dětský pokoj malého kluka, o kterém nevědí, jestli je to Davidův syn, vnuk nebo jak to vlastně je? David zvědavost kolegů v průběhu večeře uspokojí a už se moc těší, až jim předloží své vybrané menu. Normálně by byla poslední večeře dost nákladná, ale protože myslivost a rybaření jsou Davidovým velkým koníčkem, může se spolehnout na vlastní zdroje. Hosty překvapí skladba pátečního jídelníčku. Ale je jasné, že ryby a zvěřina vždy představují riskantní volbu, navíc jejich kombinace. V tom má hostitel trochu smůlu, při větším štěstí by narazil na nadšenější strávníky.

Podívejte se, jak Dominika zase perlí:

V kuchyni si David věří. Nebude zklamaný, že třeba jeho milovaná treska připadá Dominice bez chuti? Prostě jako mražená ryba a ne čerstvá, jak tvrdí rybář? Za některé věci si ale trémista David může sám. Do svého bažantího vývaru zapomněl zavařit kapání, navíc polévka připadá hostům mastná, včera si na kohoutovi pochutnali u Evy víc. Dominiku, která nemusí smetanové omáčky, vůbec nepotěší hlavní chod. Daňčí svíčková s domácím knedlíkem by mohla být božská, ovšem až na ten knedlík, který se hostiteli bohužel srazil. Ani srovnání včerejší a dnešní vanilkové zmrzliny nedopadne pro Davida dobře. S Dominikou u stolu je zase legrace, i když někdy jsou její poznámky už na hraně. David pak jako správný nimrod soupeře vezme ven a svěří jim do rukou vzduchovku, aby si zastříleli na terč. Nadšení jsou všichni a tahle zábava je příjemným završením nejen pátečního finále, ale i celého týdne.

Podívejte se, jak je to tento týden s taktizováním:

Prozradí si soupeři navzájem, jak bodovali? Najde se mezi nimi hledaný taktik? A jak to v Praze a středních Čechách celé dopadne? Bude jeden vítěz, nebo se bude výhra dělit? Dívejte se na další Prostřeno!, protože napínavé to bude až do konce!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.