Prostřeno!: Pokud platí neštěstí v lásce, štěstí ve hře, měla by Martina zvítězit

Laborantka Martina (48) je už šmrncovní babičkou, měla ale smůlu na muže. Platí, že neštěstí v lásce rovná se štěstí ve hře? A uhádne někdo, kolik let je hostitelce?

Dvakrát rozvedená maminka tří dětí rozhodně nevypadá na svůj věk. Sympatické blondýnce hádal Vláďa jen něco přes třicet. Martina má šmrnc, a přesto žije sama s nejmladším synem, nějak jí to s muži nevychází. A dokonce je už i babičkou; tak tomu lze jen těžko uvěřit! Večeře u Martiny začne zábavou, vykoupenou stoupáním do schodů litovelské radniční věže. Martina je na své město, kterému se také říká hanácké Benátky, pyšná a soupeřům dopřeje pohled na Litovel z výšky i s odborným výkladem. Po návratu se pak u ní doma bude docela kritizovat. Paní Zdeňka hostitelce třeba vytkne špatně založené příbory, také se jí na menu nelíbí pro ni neznámá tarhoňa nebo krémová polévka, ty už vůbec neuznává.

Podívejte se na kritiku příborů:

Tarhoňa je v zeleninovém salátu, který je přijat spíš vlažně, tím krémem je brokolicová polévka s krutony. Vláďovi se zdá málo zelená a poradí hostitelce, jak na to. Martinu moc nešetří ani Marie, té neujde nic, co se pořádku týká, vnímá každý detail. Hlavním chodem je živáňská jehla, kam přijde maso hovězí, panenka i kuřecí, jenže kuře je prý trochu vyschlé a hovězí zase tužší, všichni si to ale nemyslí. Přílohou jsou brambory, rádoby zámecké, ty malé opravdové však hostitelka nesehnala, tak brambory jen naporcovala. Bude to někomu vadit?

Podívejte se, jak chutnal hlavní chod se třemi druhy masa:

Dezert Amálčino pokušení vznikl podle kamarádčina receptu. Martina se z připomínek a kritických poznámek soupeřů naštěstí nehroutí a u stolu umí udržet dobrou náladu, i když některé otázky jdou docela na tělo. Zdeňka se zaměří na jediného muže skupiny a bude z něj páčit odpovědi. Včera se jich tak úplně nedočkala, dozví se v úterý konečně něco o Vláďově sexuální orientaci?

Podívejte se, jaký věk hosté Martině tipují:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.