Prostřeno!: Radka miluje koně a má je všude

Radka (41) miluje koně, uvaří svíčkovou, na tiramisu si upeče vlastní piškot a Marie začne s kritikou.

Ve středu je z návštěvy trochu nervózní Radka, která je momentálně na mateřské s malou dcerou. Žije na venkově s partnerem už šest let. Pár spojuje nejen společná historie a dítě, ale i velká láska ke koním. Radka má dokonce svého koně a chtěla by ještě další kobylu. Koně miluje tak, že je má všude i doma – shlížejí z obrázků na zdech, ale jsou i na dekorativních polštářích nebo dalších artefaktech v interiéru. Hostům se zdá takový koníček až přehnaný. Radce bohužel ubere body to, že pečlivou pozornost nevěnovala tabuli, stůl je prostřený spíš jednoduše, až nedbale. Přitom se dělala s předem naloženou a prošpikovanou svíčkovou, která jí dala hodně práce.

Podívejte se, s čím Radka potřebuje pomoct:

Vadilo něco soupeřům na oblíbeném hlavním chodu? Marie, která se jako mávnutím kouzelného proutku změnila v kritičku, soudí, že by svíčková, když už se do ní někdo pustí, měla být z pravé svíčkové. Honza postrádá citron, pro Janu je vinou naložené směsi Halali omáčka až moc ostrá. Co ještě soupeři kritizují? Paradoxně Pavlína studený kuřecí vývar s kapáním, i když sama v pondělí podávala zelňačku také jen vlažnou. Janě ale polévka chutná a mládež u stolu ani netuší, co je to kapání.

Podívejte se, jak dělá Radka svíčkovou:

První chod je spíš míchaný salát než „lehký koktejl s lososem“, pod koktejlem si hosté představují něco jiného. A mají pravdu… Radka si trochu ulehčí úkol týdne, který bude opět jablkový, a jako zábavu si pro své hosty připraví hádání přísloví. U stolu by byla větší zábava, kdyby hosté nebyli tak zamlklí – na Liberecku se totiž sešla docela nemluvná parta.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.