Prostřeno!: Radovan dá hostům nechutně špinavé skleničky a příbory!

Radovan (34) miluje auta, vývary bez kostek a polévkového koření, ale s úklidem je na štíru.

REPRÍZA / Srandista Radovan se ve svůj velký večer radovat moc nebude. Je nervózní, není mu moc do smíchu, asi v duchu trošku proklíná přítelkyni a maminku své dvouměsíční dcerky Patricie, která ho do pořadu přihlásila. Automechanik a svářeč miluje auta a tvrdí, že o výhru mu vůbec nejde, spíš o ten zážitek. Aspoň že tak, protože na vítězství to nevypadá. Byt se zdá soupeřům ošuntělý a špinavý, hostům se nelíbí ani špinavé skleničky a středeční večeře se jim zdá až příliš obyčejná.

Podívejte se na povedenou zábavu s heliem:

To se týká nejen těstovinového salátu, ale i hovězího vývaru, kde tentokrát nechybějí játrové knedlíčky, ale i hlavního národního chodu – vepřové pečeně s knedlíkem a se zelím. Pedant na pořádek, včerejší hostitel Honza, kritizuje nejen hostitelův byt, který se mu zdá na takovou příležitost neuklizený, ale netváří se ani na jídlo. Moc toho nesní a Radovan začíná litovat, jaké dal Jánovi včera vysoké hodnocení. I když jadrný svéráz, který si z ničeho hlavu nedělá, posílá soupeře kamsi hlavně v duchu, rozčilování prý není jeho styl...

Podívejte se, kdo nebude jíst v úterý:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.