Prostřeno!: Ředitel ropné společnosti spadne z dětského kolotoče!

U ševce Artura (26) z Národního divadla, který šije boty i Janě Bouškové, si hosté sami zvolili zábavu a zahráli si na dětském hřišti.

Novomanžel Artur žije ve vokovickém bytě, kam své hosty pozve, teprve týden, ale vypadá to tu mnohem zabydleněji. I švec Artur má nevšedního domácího mazlíčka – jsou to strašilky. Artur o sobě tvrdí, že je velký introvert, ale jako hostitel celkem obstojí a se svou večeří si také se ctí poradí. Ve čtvrtek bude opět vývar a „hotovka“ s domácím knedlíkem jako včera, ale polévka je pro změnu hovězí s morkovou kostí a omáčka rajská. A není to typická „rajda“ z hovězího masa, jak si ji představoval Radim, ale jsou v ní kuličky z mletého masa a plněný paprikový lusk masem a rýží. Tahle kombinace nakonec Radimovi velmi zachutná a dobře se najedí i ostatní.

Podívejte se, jak hosté vyváděli na dětském hřišti:

Artur se pustí odvážně do knedlíků, které mu sice daly trochu zabrat a byly poněkud tužší, nakonec to ale zvládl dobře. Menu si nijak neusnadňoval – k předkrmu s jednohubkami umíchal tři druhy pomazánek: rybí, vajíčkovou a z nivy. Ani poslední chod neošidil – palačinky naplnil třemi druhy domácích marmelád, ozdobil je kiwi a banánem a polil čekankovým sirupem. Přidat by snad mohl ještě v servírování… A protože je před Arturovým domem dětské hřiště, hosté se při čekání na jídlo tak rozparádili, že se pobavili venku a na plánovanou zábavu s kartami už ani nedošlo.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.