Seriály a filmy

29. listopadu 2018 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Renata měla nehodu na skútru!

Trojnásobná maminka Veronika (32) si moc nevěří a začátek její večeře poznamená malá nehoda Renaty na skútru.

Poslední večeři připraví ve svém bytě plném hraček prodavačka a atraktivní maminka tří synů, která zůstala na všechno sama. Veronika je veselá, trochu ztřeštěná a nervózní. A třeba Šárka se k ní těší, prý je jediná, kdo se (včetně ní) u stolu pořádně baví. Veronika žije se svými dětmi velmi skromně a vsadí na domáckou kuchyni. Po celotýdenní přehlídce moderních světáckých receptů může její menu působit obyčejně.

Podívejte se, jak dopadla Renata po bouračce:

Ne vše se podaří na sto procent, což platí hned o předkrmu, „zeleninovém salátu s kuřecím masíčkem“. Včerejší hostitelce vadí, že Veronika aspoň neopekla toustový chléb, který k prvnímu chodu podává. A polévka se Šárce též moc nelíbí, je prý studená, pro Petru až moc sladká: „Veronika nám polévku naservírovala hodně minimalisticky.“ Ale třeba Kateřině chutná a hostitelku chválí. Roláda z mletého masa je obrovská, povedená a jako polední menu s bramborovou kaší by jistě uspěla.

Jak by měl vypadat chlap pro Verču:

A také se u jídla dozvíme, jakého chlapa by si Veronika přála, a vůbec nemusí být bohatý… Vděčné téma se ještě probere při kreativní zábavě a jednoduchém osvěžujícím dezertu. Komu vadí, že ve zmrzlinovém poháru je polotovar z prášku, který chutná jejím klukům?

Podívejte se, jak se Verča přehnaně kritizuje:

Jak poslední večer a celé finále dopadne? Kdo to v Praze a blízkém okolí vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Jisté je jen to, že šťastnou výherkyní 60 000 korun bude tentokrát určitě žena…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.