Prostřeno!: René přizná, proč přinesl Aně smuteční kytici!

REPRÍZA Ivana (26) je také maminka na mateřské. Bydlí v novém domě a je to u ní tak trochu jako v Noemově arše. O zvířátka pečovat umí, jak se ve finále postará o „své“ lidi?

Ivana je chovatelka koní a přes své mládí má životní priority srovnané. Se svým manželem žije prý už od patnácti, dnes mají dva syny, pěkný dům, hospodářství. K tomu Ivana ještě stříhá psy a dělá pedikérku. Je jasné, že se umí otáčet a svým výkonem soupeře překvapí. I ona se – stejně jako včera Aňa – soustředí hlavně na své vaření a věnuje se hostům. Aně leží na srdci včerejší růže od Reného, tak se zeptá a dozví se, že sudý počet květů a smuteční stuhu dostala za své rýpání. Dámy ale naštěstí víc zajímá bohatá tabule poslední večeře.

Proč přinesl René Aně dvě růže? Podívejte se na videu:

Na předkrm je tatarák z uzeného lososa s opékaným toustem, ten všichni neocení, prý je přesolený, pak už má ale večeře jen vzestupný trend. Také finální polévkou je vývar, hovězí s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky – již počtvrté. Hlavní chod je originálně dochucený, což ocení i náročný René. Kachní stehýnko na červeném víně přelité medem, domácí houskový knedlík a sladkokyselé červené zelí s jablky a sušenými švestkami má 100% úspěch.

Pod talířem hosté najdou čtyřlístek pro štěstí, přinese štěstí i hostitelce? Zelí je na rozdíl od pondělka sladkokyselé tak akorát, pochvaly se dočká i pohár – mascarpone s banány, malinami a borůvkami. Ani zábavu poslední hostitelka nepodcenila. Ochutnávku piva zpestří krásné pochodující mažoretky. A kdo chce, může si to také vyzkoušet, k tomu ještě dostane od Ivany domů dva milé dárky.

Podívejte se, jaký neobvyklý vývar Iva naservíruje:

Je to docela vyrovnané… Kdo to na Vysočině vyhraje? Bude to ten nejlepší? Zvítězí nejchutnější menu, nebo svou roli sehraje i taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.