Prostřeno!: Romana překvapí originálním pojetím úkolu týdne

Trojnásobná maminka Romana (34) pobaví a překvapí originálním pojetím úkolu týdne. Na Romaniny taštičky soupeři nezapomenou.

Do Romany, která se nikdy nevdala, by málokdo řekl, že je matkou tří dětí. S tím nejmenším je na mateřské dovolené. Vyučená prodavačka má ráda cestování a někdo od ní možná čeká cizí menu, nebo naopak by si soupeři rádi dali třeba takovou kachničku, hlavně ale už konečně něco bez brambor! Ovšem nedočkají se… Čtvrtá hostitelka má menu docela pracné, trošku nestíhá a na začátku večeře je tak nervózní, že skoro zapomene na přípitek.

Podívfejte se, jaké byly reakce na zvláští kombinaci v předkrmu:

Na rozdíl od Pavla Romana miluje hermelín, který bude součástí jejího předkrmu. Sýr zapeče s hruškou, Petra se diví hrušce a Romana se podivuje, co to ta Petra zase má. Jako polévku si zvolila vývar, takže bude možnost srovnání s Pavlovou polévkou, kamenem úrazu jsou opět knedlíčky, tentokrát játrové. Zprvu řídké, tak do nich Romana přidávala mouku, až jsou ve výsledku skoro nepoživatelné a je kumšt zavářku rozkrojit bez nože.

Podívejte se, jak si Petra pochutnává na hruškách, které včera nejedla:

Romana má ráda španělské ptáčky a udělá jakousi obdobu – vepřové závitky se žampiony a vejci, k tomu opět šťouchané brambory s jarní cibulkou. Na ty už počtvrté skoro nikdo nemá chuť a Václav se opět obává, že závitky z „pořádně vyklepané vepřové pečeně“ budou suché. A podle něj to tak přesně i dopadlo, i když ne každý hodnotí hlavní chod tak přísně. Petra dostane závitek bez žampionů, Sandru u Romany osloví kreativní zábava jako z předškolního zařízení, pánové ze zdobení hrníčků ale už tak nadšení nejsou. Co se však Romaně povede, to je poslední chod – sněhové dortíky Pavlova. A nejen Václav ocení hostitelčin vtipný přístup k úkolu týdne. Zato „Romaniny taštičky“ úplně zamotají hlavu Sandře, která už zase neví, co je vlastně úkolem týdne. A to si byla listovým těstem tak jistá…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.