Seriály a filmy

26. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: S Filipem to sekne a hostitelka chce vzdát večer

Slovenka Lucia (21) se trápí se svým křížencem Chumleem a v kuchyni jí vytečou nervy

Mladá maminka čtyřměsíční dcerky a jednoho nezbedného odrostlého štěněte pozve návštěvu do bytu, kde žije se svým partnerem, miminkem a mazlíčkem Chumleem. Kříženec jorkšíra a maltézáka své paničce ve středu pěkně zabrnká na nervy. Na začátku večeře se opět na někoho čeká a Chumlee se už těší na hárající fenku Báru. A už podruhé zvedne nožičku, aby si označkoval kabelku její majitelky. U stolu se kromě jídla řeší výchovné chovatelské metody. Lucia nechce svého nezbedného pejska uvázat a tečou jí nervy i slzy. Napětí je znát a přenáší se i do kuchyně, kde hostitelka finišuje s večeří a trochu u toho zmatkuje.

Podívejte se, jak je Lucia nervózní:

Z lístkového těsta si Lucia naplánovala předkrm i dezert, což je ovoce zapečené s vanilkovým pudinkem. V předkrmu je i cuketa, proto název „šnekocuk“, šneci jsou plnění šunkou a sýrem. Je to takové česko-slovenské menu, halušky sice nebudou, ale jako polévka je kapustnica na maďarský způsob, kyselá, s klobáskou a uzeným, červená po paprice. Sýr a šunka jsou v plněných kuřecích prsou, protože jako hlavní chod si Lucka zvolila plněný řízek cordon bleu s bramborovou kaší. V jednu chvíli to už chtěla vzdát, úplně se hroutí, když se jí zdá, že kuřecí maso zůstalo pod trojobalem syrové. V kuchyni ji ale podrží Zdeněk a Lucia to snad ustojí, i když v pohodě hostitelka určitě nepůsobí. A není sama… Vedle spadl ze židle Filípek a na chvíli to s čivavou nevypadá vůbec dobře… Dana si zoufá, dostanou se hosté vůbec k hlavnímu chodu?

Podívejte se, jaké drama se přihodilo:

A jak bude pejskům chutnat úkol týdne – pečené mleté maso s ovesnými vločkami? Hosté ochutnali také a s nadsázkou zkonstatovali, že to je možná nejlepší jídlo dne. Alespoň Mimi a její páníček si pochutnávají. Hosty bohužel nepobaví ani celkem náročná ruční zábava, pletení náramků ale potěší Danu, která to ovládá ještě z tábora.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.