Prostřeno!: Sebevědomý Patrick připraví moderní menu

Sebevědomý a soutěživý Patrick (24) připraví také moderní menu, dokonce opět s rybou!

Patrick je vyučený truhlář, ale dnes pracuje v cestovním ruchu. Má toulavé boty, působil jako tlumočník, logistik i lyžařský instruktor. Možná tak trochu i proto, že po otci má geny německé, po mamince je Čech. A přes své mládí už založil s partnerkou rodinu, mají čtyřměsíční dceru Magdičku. Menší byt, v němž žijí od narození malé, voní novotou a je docela vtipně vyřešen. Letiště, kde mladí rodiče spí, se ukrývá ve skříni na zdi. Patrick trochu neochotně přiznává, že byteček je hlavně partnerčino dílo, on prý ale doma častěji a snad i lépe vaří. Dokáže, že je to pravda?

Podívejte se, jak jsou hosté překvapeni, že má Patrick dceru:

Jako hostitel působí celkem sebevědomě, i on se rozhodl pro moderní menu. A podruhé za sebou se k nelibosti Karly i Richarda objeví na jídelníčku ryba. I předkrm je trochu ze stejného soudku, bude opět červená řepa, tentokrát ale místo pomazánky ve formě carpaccia naloženého už od včerejška. A to předkrmu jen prospělo, je opravdu chutný a dobře k němu ladí ovčí sýr. Patrickova polévka je hráškový krém, hustý skoro jako pyré, dost peprný, ale přesto výborný a talíře zůstanou prázdné.

Podívejte se, jak Karle smrdí ryba:

Losos, který je podle Karly cítit víc rybinou než včerejší pstruh, bude s chřestem a holandskou omáčkou, kterou Patrick miluje a má na ni vlastní grif. Bude někomu vadit chřest? A moderní a světácký je také dezert – panna cotta s ovocem. Stejnou práci jako se svou soutěžní večeří si mohl dát Patrick ještě se zábavou, tu ale poněkud podcenil a pohádková „čelovka“ je už trochu ohraná.

Podívejte se na Patrickovu premiéru panna cotty:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.