Prostřeno!: Šička Kateřina stíhá provozovat penzion i pečovat o dítě

Šička Kateřina (27) toho stihne poměrně hodně a s pány u stolu to umí. Zato s Irenou se nemusí…

Zadaná šička Kateřina je tak trochu od rány, stihne pečovat o pětileté dítě a ještě provozovat penzion. Katka včera Irenu nijak nešetřila. Změní se ve finále v pozornou hostitelku? Kam hosty pozve? Do zrekonstruovaného domku v lázeňské obci Velichovky, kde Katka žije s přítelem kulturistou. Je zařízen v rustikálním stylu, na zahradě je trampolína a na terase vířivka.

Podívejte se, jak to mezi Katkou a Irenou vře:

Katka vsadí spíš na moderní kuchyni a Irena se vůbec netěší na první „zapečený kozí sýr se salátkem z rukoly s medovo-balzamikovým přelivem“ ani na hovězí na mrkvi, které si představuje jako dušenou mrkev à la školní jídelna. Tu nesnáší a netěší se ani na poctivou českou bramboračku s houbami, protože tuhle obyčejnou polévku prý vařívala v minulosti dětem. To ale netuší, že Kateřina přidá do své bramboračky prémiovou klobásku! Pikantní, vlastní nápad. Všimne si to vůbec někdo?

Podívejte se, jakou netypickou ingredienci přidává Katka do bramboračky:

Předkrm doprovodí domácí pečivo, které nakynulo tak, že z bagetek jsou spíš chlebíky, hladovět tedy nebude ani ten, komu kozí sýr nevoní. Obrovský je i pekáč, kde se v troubě dusí pod pokličkou hovězí (konečně!), k němuž opět budou oblíbené šťouchačky, tentokrát bez slaniny a zase dost rozvařené. Martinovi ale najednou nic nevadí. Podle Ireny Katce až pochlebuje a mluví víc, než je zdrávo. Možná trochu přebral?

Podívejte se, jak to jde Katce v kuchyni:

V pátek je opět slyšet Irenu, která je podle Katky „chytrá jak rádio“. Ale poslední nepečený citronový cheesecake chválí všichni. I oko si, stejně jako včera, přijde při dezertu na své. A během akční střílecí zábavy si pánové užijí. Půjdou Katce ve finále na ruku, jak si myslí Irena?

Jak dopadne celý východočeský týden? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.