Seriály a filmy

21. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Soňa pozve hosty na venkovskou usedlost

Soňa (42) pozve hosty na rozlehlou venkovskou usedlost a hostům dopřeje nejen dobrou večeři, ale i vodní radovánky.

Poslední hostitelka je už vzhledem ke svému věku zkušená hospodyně. Vyučená švadlena a dvojnásobná maminka zdědila statek, který obývá už dvacet let a postupně ho s partnerem renovuje. Našla se tu, ráda pěstuje vlastní bylinky a zeleninu nebo vyrábí domácí víno. Nejstarší hostitelka si tak úplně s ostatními zatím nesedla, soupeři Soňu podezírají, že taktizuje, o jídle mluví více než ostatní. Michal přijel s odhodláním uspořádat ve finále konečně pořádnou show, což ale holky tak úplně nevidí. Před přípitkem natřese láhev s bublinkami, takže polovina sektu vyteče a hostitelka z toho není nadšená. A to ještě netuší, že Michal odmítne příbor a bude jíst hůlkami, včetně polévky nebo omáčky. Je to nepohodlné, ale že by to byla až taková legrace?

Podívejte se, co Michal vyvádí:

Ve finále přijde na řadu moderní menu. A všechno je domácí. Jako asi nejpovedenější úkol týdne hostitelka podává na uvítanou štrúdl z vlastnoručního listového těsta. I bagetka na předkrmovou bruschettu je domácí, jenže upečená den předem, což soupeři berou jako handicap stejně jako již dříve uválené nudle do polévky. Hovězí líčka na červeném víně s bramborovým pyré spolustolovníci moc neznají, líčka třeba nechutnají Tereze, která se v jídle jen tak nimrá. Katka zase nemusí červené víno a diví se, že pyré je vlastně bramborová kaše. Dokážou hosté tenhle věčný rébus mezi kaší a pyré vyřešit? A nijak moc nezaujmou ani lákavě vyhlížející lívance s tvarohem a letním ovocem. Soňa to ale nevzdává a hosty svlékne do plavek a pozve je na koupání do lomu nebo na projížďku ve člunu. Kdo si to užije a bude během vodní zábavy nejvíc dovádět? Hádejte…

Podívejte se, jak dopadne vodní zábava:

A jak to celé dopadne? Bude si to chtít někdo s někým vyříkat? Nebo bude u stolu pohoda? Vyhraje ten nejlepší kuchař, nebo největší taktik?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.