Prostřeno!: Tělesný strážce Daniel zaujme svou profesí

Tělesný strážce Daniel (19) zaujme svou profesí i původem, s jídlem to však bude slabší.

Nejmladší hostitel Daniel působí nekonfliktně, ale protože trénuje, boxuje a pracuje jako tělesný strážce, asi by nebylo dobré dostat se s ním do křížku. Hosté jsou při obhlídce jeho mládeneckého obydlí v Přerově zmatení, protože zde nacházejí i dámské věci. Má Daniel přítelkyni? Nebo snad účinkuje v travesti show? Daniel se svěří, že je to mnohem nevinnější. Jde o věci jeho maminky, která ho občas přijde zkontrolovat a někdy u syna, který jen nedávno vylétl z hnízda, i přespí.

Podívejte se, co obnáší práce osobního strážce:

Maminka mu poradila též s recepty, ty ale ne zcela vyšly. Tak třeba těsto na houstičky skončilo v záchodové míse, ale jinak se Dan snažil. Vždyť je to nejmladší kuchař! Na úvod podává jednoduchou šunkovou rolku, která má netradiční náplň a hostům chutná.

Úkol týdne skončil v záchodě:

V kuřecím vývaru, kde je hodně masa a pro někoho i pepře, chybí nudle. Kuře je i na hlavní chod. A protože je Danielův otec Íránec, zkusí na svůj původ upozornit prostřednictvím „kuřete na perský způsob“. Mělo to být kuře s nádivkou, která obsahuje kuskus, meruňky a rozinky. Jídlo se ale úplně nepovedlo, maso není stejnoměrně propečené, ani servírování nevyjde podle původních představ.

Podívejte se na kuře na perský způsob:

Po kytarové hudební zábavě bude „banánový split s kapkou štěstí“. Jednoduchý dezert potěší hlavně milovníky zmrzliny a šlehačky.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.