Prostřeno!: U Pepy v bytě jsou spalničky!

Benjamínek party Pepa (19) požádá o azyl svého kolegu Jardu a ten mu velkoryse vyhoví. Pepa se rád předvádí a prostřednictvím obrazovky se chce zviditelnit…

Člen ochranky a youtuber Pepa žije v bytě u rodiny své přítelkyně, kde prý vypukly spalničky a vůči těhotné Katce by to byl zbytečný risk. Proto zaimprovizuje a pozve se k Jardovi, kde uvaří své menu, v němž všechno, až na dezert kokosové řezy, vyrábí prý úplně poprvé.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Čtvrtek prostě provázejí komplikace, některé suroviny se Pepovi cestou k Jardovi rozmočí a pak mu chybějí, trochu si vypomůže i z Jardových zásob. Pepa občas zaimprovizuje, ale nakonec, protože vzhledem k jeho věku od něj v kuchyni stejně nikdo nic moc nečeká, docela uspěje.

Podívejte se, čím by chtěl Pepa být:

Do zdárného konce dotáhne jednoduché a vegetariánské sushi s pytlíkovou rýží. Největší úspěch má jeho „špenátové pyré“, což měl být asi špenátový krém. Polévka je chutná a Jarda svého chráněnce pochválí. Dál už je to spíš tragédie. Většina surovin na „domácí hamburger“ pochází z polotovarů a výsledek je nevábný a odfláknutý. A kokosové řezy, které sice nejmladší kuchař sám upekl, jsou ve výsledku suché a pití už došlo.

Podívejte se, jak Pepa poprvé v životě připravuje sushi:

Pepa také povypráví něco ze svého krátkého, ale už dost dobrodružného života průšviháře. Projeví hosté s mladistvým youtuberem trpělivost, nebo mu vyčtou, že ani nesplnil úkol týdne? A jak dopadne zábava na kole, které nebrzdí? Nechá se Alma přemluvit, aby sedla na poprvé v životě na bicykl ve večerních šatech a střevíčkách?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.