Prostřeno!: U vaření nadává a soupeřům oznámí, že už je nechce vidět

Svérázný David (31) chce vyhrát, jenže ze stresu víc nadává, než vaří.

David je takový srandista, někteří ho podezírají, že je i taktik. Po včerejším Renatině brilantním výkonu to ale bude mít těžké. V bytě je znát ruka jeho ženy, která s úsměvem upozorní na některé domácí resty svého muže, který stíhá dvě zaměstnání. A manželka se v kuchyni pohybuje častěji než David. Hostiteli ale sebevědomí nechybí, i když je spíš takový kuchař halabala. Zeleninu radši nečistí, neloupe a nestrouhá, odváží se podobných experimentů i ve čtvrtek? To by se mu nemuselo vyplatit.

Podívejte se, jak hosté reagují na to, že je David už nechce vidět:

I když působí jako pohodář, během vaření se zbavuje stresu vulgárními nadávkami. Kromě slupek na malých zámeckých bramborech, cibuli a mrkvi ho vytáčí šlem, který se tvoří při vaření kuřete v polévce. Také nemá trpělivost na šlehání své čokoládové pěny, podávané s malinovou omáčkou. Bude snad příprava čtvrté večeře celá vypípaná? A stihne ji rozhozený David vůbec dokončit?

Podívejte se na exkluzivní video plné Davidových nadávek:

Lépe mu to jde s masem, na hlavní chod plánuje vepřovou panenku ve slanině s ragú z hlívy ústřičné. K Davidovi se hosté těší, protože tuší, že by mohla být zábava. A je: hostitel hned u dveří návštěvu přesvědčuje, že ji čeká meníčko, které by ocenil michelinskou hvězdou. V průběhu večera povypráví o své deportaci ze Spojených států, kolegové mu to ale nevěří. Ostrá slova občas padnou i u stolu. Soupeři dostanou jednoduchý jarní salát bez zálivky, jen s olejem, pečivo chybí. I polévka nebo hlavní chod by si zasloužily více péče.

Podívejte se, jak David snáší rady od Renaty:

David si ale myslí, že soupeři, co už odvařili, jen hledají chybičky. Maso je tuhé, špatně nakrájené atd. A hostitel popohání výtvarnou zábavu, aby už mohl podávat poslední čokoládovou pěnu i s odfláknutým úkolem týdne a mít už všechno radši za sebou…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.