Prostřeno!: Uklízeč Roman u sebe doma uklidit zapomněl!

Uklízeč Roman (23) u sebe doma uklidit zapomněl a hosté musí projevit velkou toleranci.

I Roman je vyučený číšník a kuchař a skoro to vypadá, že by měl vrátit výuční list. Živí se radši jako uklízeč, ale před natáčením si měl do domku, kde bydlí, pozvat uklízecí četu sám. Přiznává, že se do pořadu přihlásil, aby si mohl koupit nová okna. Prostě kovářova kobyla chodí bosa, až se hosté štítí u něj jíst.

Poslechněte si Romanovi politické ambice:

Roman je velký moravský patriot, chodí trošku s hlavou v oblacích a nestydí se mluvit o svých představách „levicového nacionalisty“. Chtěl by obnovit Velkou Moravu. A to docela razantně. Také by se nebál znárodňovat a o pomoc požádat cizí vojska. Je připraven, doma má dokonce plynovou masku.

Poslechněte si, co všechno by chtěl Roman znárodnit:

Na hosty ale připraven není. Ukáže se však, že Roman hlavně mluví, ale má co dělat sám se sebou i s přípravou jídla, neví. Soupeři čekají, radši pomohou s nádobím, protože se jim skleničky i příbory zdají podezřele upatlané, důvěru nevzbuzuje ani drátěnka či odkapávač na nádobí.

Úklid u sebe doma Roman dost podcenil:

Také se diví, co jim občas přistane na talíř. Na úvod to měla být šunková rolka s křenovou pěnou, pak hovězí vývar s celestýnskými nudlemi, znojemská pečeně s houskovým knedlíkem, jako poslední moravské vdolečky. A moučník dal hostiteli hodně práce, šel na to s originálním postupem, ovšem nakonec nebude sladká tečka vůbec. Spálí se totiž v troubě na uhel…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.