Prostřeno!: Už se naučila vařit? Před pěti lety získala jen dvanáct bodů

Jitka (29) už v Prostřeno! jednou soutěžila, ale neuspěla a chce si napravit reputaci. Jak se jí to povede?

Před pěti lety obdržela dnes maminka na mateřské dovolené od soupeřů jen ubohých dvanáct bodů. Přizná se Jitka, že už v pořadu účinkovala a tehdy si uřízla pořádnou ostudu? Je to výhoda? Hosty pozve do Košťan u Teplic, kde bydlí v menším bytě. V kuchyni občas také peče dorty, je to její koníček i živobytí. A jeden takový originální kousek připraví jako sladkou tečku i soupeřům.

Podívejte se, jak se Jitka hosům přiznala:

Jako poslední přijede Milena, kterou prý zdrželo kamení padající na kapotu jejího auta, David ale téhle historce moc nevěří. I Renata si myslí, že spíš než omluva, je to výmluva. A Milena si to ještě pěkně odnese...

Podívejte se na Jitčinu první účast v Prostřeno!

Ale ke stolu! Bruschetta je sice jednoduchý předkrm, málokdy však hostům nechutná, což vyšlo i Jitce. Italská polévka minestrone je hodně hustá a někomu připadá skoro jako omáčka na špagety, chuťově ale ladí a talíře zůstanou povětšinou prázdné. Po italské kuchyni následuje česká specialita – jaké bude jehněčí kolínko se šťouchanými bramborami s česnekem? Ten není v příloze moc cítit, ale jinak hlavní chod vypadá na talíři přesně tak, jak má. A hostům chutná, maso jde lehce od kosti.

Podívejte se, jak hosty zaujal dezert:

Kdyby soupeři hodnotili jen Jitčin poslední skořicový dort, dostala by hostitelka maximální počet bodů. Moučník je prý famózní, nevšední kombinace šlehačky a skořice, na kterou si Jitka přišla sama, je nečekaně chutná.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.