Prostřeno!: Včera cuketu vyhazovala, dnes ji naservíruje

Patricie (24) by ráda vyhrála. Proč si včera cuketu z rizota vybírala, ale dnes ji sama servíruje v předkrmu?

Jediná žena u stolu nemá úplně holčičí povolání ani záliby a pánové se svorně shodnou, že partnerku, která chodí hrát do hospody šipky nebo fotbálek, i když si z nich odnáší ceny a poháry, by doma nechtěli. Patricie, které se říká Páťa, přítele nemá a žije v pronajatém kolínském bytě s pejskem. V kuchyni to asi normálně dobře zvládá, i když sama pro sebe vaří minimálně. Do soutěžní večeře i úkolu týdne, který původně neuměla ani přečíst, se pustí s vervou. Když ohledně quiche zjistí, co a jak, nakonec jí z toho vyjde výroba tří druhů těst. To první uhněte domácí pekárna a budou to bulky ke startovací „grilované housence“ se salátem.

Podívejte se, jak si Patricie poradí s úkolem týdne:

Pány hlavně potěší, že k úterní večeři dostanou více masa než včera. Na předkrm to je kuřecí s plátkem cukety na špejli, upečené na kontaktním grilu, který poslouží i k přípravě hlavního chodu. Michala zarazí, že Páťa včera cuketu z jídla vybírala a dnes ji sama servíruje. Na druhý chod soupeři dostanou pórkový krém s krutony, ty se bohužel brzy rozmočí, jinak je to ale dobrá polévka.

Podívejte se, jak Patricie naservíruje cuketu:

Vepřový steak s cibulovou remuládou obsahuje pro někoho česneku až dost, maso tedy rozhodně není bez chuti, přílohou jsou hostitelčiny oblíbené brambory, upečené nasucho v troubě. Pátinou sladkou tečkou jsou malé koblížky z nekynutého těsta obalené v cukru. Na svou chvíli si moučník trochu počkal, proto jsou mini koblížky na povrchu lehce tuhé, ale uvnitř lahodné. A co zábava, jak pány pobaví hra Slepý příběh?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.