Prostřeno!: Večer u Šárky začne trapasem

V bytě u Šárky (24) se hosté tísní a také si moc nepochutnají. Spíš nevěří svým očím a uším…

Nikola, která chodila do školy se Šárkou, předpokládá, že jim Šárka ve čtvrtek vytře zrak. To se ale mýlí. Hosté nad jejím výkonem i chováním spíš nechápavě kroutí hlavou. Prostoru v garsonce, kde žije hostitelka se svým dítětem a partnerem, je tak málo, že soupeři stráví dost času na balkoně, odkud je krásný pohled na Plzeň. A v kuchyni se mezitím odehrává pěkné divadlo. Šárka je prostě živel a s ničím se moc nemaže. Vaří i to, co nezná. A pak to podle toho vypadá…

Podívejte se, co se u Šárky stalo:

Je toho hodně, co Šárka nejí, ale miluje brambory. Proto je dala i do svého předkrmu z uzeného lososa, který doprovodí bramborový salát. Šokuje kuřecím vývarem s domácími nudličkami. Ty dělá Šárka poprvé v životě a v polévce nechá celé kusy zeleniny, ať si s tím hosté nějak poradí. Oni to doma mají takhle rádi, a basta!

Podívejte se, proč Šárka vařila vývar:

Pak připraví další roládu, kuřecí se šťouchačkami, ta se jí povede asi nejvíc a kupodivu napodruhé i úkol týdne, krupicové ovocné knedlíky. Tento experiment nakonec vyjde a chutná i Nikole, která se jinak nestačí divit…

Podívejte se, jak Šárka odstraňuje kuřecí drápky:

Když večer končí, budou nakonec všichni rádi: Šárka to má za sebou včetně poslední přeslazené panna cotty s naopak ostře kyselým ovocem i podivné zábavy se žehličkami a pokusem o techniku malování voskem a hladoví hosté se doma ještě stihnou dorazit něčím u ledničky a rozjímat nad tímhle bláznivě podivným večírkem u mladé maminky.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.