Prostřeno!: Vzorný otec i synové dobrovolnými hasiči

Vysoký fešák Miroslav řečený Slávek (33) je chlap jaksepatří. Má rád pořádek, hasičský sport a vaření.

Druhý hostitel, který si nechá říkat Slávek, bydlí i s rodinou v domě v Horní Bříze. Kluci mají doma útulné pokojíčky a spolu se vzorným tatínkem jsou členy dobrovolných hasičů. Pomůže Slávkovi s úkolem týdne babi na telefonu? Nebo si se svým pivním štrúdlem nakonec poradí sám?

Podívejte se, jak si Slávek poradí s úkolem týdne:

Předkrmovou drůbeží paštiku, kde nejsou jen játra, ale zčásti i maso, doprovodí domácí pečivo, což nedělá hostiteli žádný problém. Prý to už umějí i jeho kluci, Slávek se domnívá, že je třeba děti učit vařit již odmalička, a tak je k tomu vede, stejně jako třeba k hudbě.

Podívejte se, jak dělá Slávek paštiku:

Hostitel se toho určitě nebojí, má rád pořádek a v kuchyni nijak nezmatkuje, naopak… Sám by mohl vést nějaký kulinářský kurz. Pustí se dokonce i do zeleninového salátku, který není uveden ani v jeho stručném meníčku. A jako stavbyvedoucí umí ocenit pořádnou přesnídávkovou polévku, jeho polévka s fazolemi a těstovinami je pořádná polévka pro chlapy.

Podívejte se na reakce na polévku:

Jaký ale bude Sláva hostitel? Možná udělal chybu, když při zábavě nechal hosty samotné, to mu ale odpustí, protože se u něj dobře najedí. Pochutnali si nejen na kuřeti s rýží, ale i na vaflích, k nimž naštěstí nechyběla smetana ani borůvky.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.