Prostřeno!: Zadaná Bohunka si s Pavlem vyměňuje psaníčka

Petra (27) by si dokázala získat sympatie i srdce mnohých, navíc uvaří chutnou večeři s mezinárodním menu.

Petra je půvabná, inteligentní a zajímavá slečna, která pracuje jako specialistka v mediální agentuře, přesto i ona je už několik let bez partnera. Poslední lásku prý prožila v Americe, kde studovala sociologii. Hodně cestovala, poznala kus světa a úterní menu je taková Petřina kulinářská cesta „letem světem“. Po návratu žije v příjemném bytečku v Praze.

Podívejte se na Petřin medailonek:

Jakého partnera Petra hledá? Měl by to být pohodář přiměřeného věku, který by s ní rád prožíval aktivní dobrodružství na cestách, bačkoru by vedle sebe nesnesla. Skoro žádné jídlo se neobejde k Slavomírovu zármutku bez cibule, ta bude samozřejmě i v menu druhé soutěžní večeře. V jídle je nejen cibule, ale i česnek, papričky a další výrazné chuti. Předkrm je moc hezky naservírovaný, Petra si s prvním chodem z Mexika dala práci. Hraje všemi barvami, dipy doplní tortillové chipsy, které hostitelka připravila z koupených placek. Pavel se sice trochu zakucká papričkou, ale zvládne to.

Podívejte se, jak Bohunka s Pavlem nechtějí veřejně přečíst vzájemná psaníčka:

Vynikající a pro Bohunku prý i nejchutnější, co kdy vůbec jedla, je asijská polévka, na tom se ostatně shodnou všichni. Pak menu nabere směr do Itálie, a lasagne, na které si Petra dokonce vyrobila vlastní těsto, také nikoho nezarmoutí. Hlavní chod s boloňskou omáčkou se též povedl, co se skrývá pod posledním „americkým překvapením“? Apple pie s českým vkladem – sympatická hostitelka ho přidala do původního receptu na jablečný koláč. Kreslení poslepu je taková bláznivá zábava a úkol týdne hostitelka též zvládne. Od koho dostane Petra první romantické vzkazy?

Podívejte se, jak se povedla zábava:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.