Prostřeno!: Zaseknutý výtah a pád na koloběžce

Karel (25) sice tvrdil, že moc nevaří, ale u plotny si ví rady. Jeho večer poznamená zaseknutý výtah…

Uprostřed týdne prostírá Karel, který působí (aspoň na Hanku) jako takový frajírek, co svému vaření moc nedá, ale svůj dojem bude muset přehodnotit nejen ona. Hned před večeří se odehraje malé drama, když se v domě u Karla s hosty zasekne výtah. Bude třeba volat hasiče, nebo si šikovný Kája dokáže poradit sám? Třetí hostitel také už docela dlouho nemá vážnější známost a chtěl by nějakou aktivní sebevědomou dívku, která by mu nebránila v jeho sportovních aktivitách nebo by se jich účastnila s ním.

Podívejte se na Karlův medailonek:

Cílevědomý moravský patriot sice nemá skoro žádné kuchařské zkušenosti, ale nic neponechá náhodě. O svém menu se důkladně poradil s babičkou a úkol týdne svěří kamarádce. A jde na to od lesa, menu napíše tak, aby toho od něj nikdo moc neočekával. Tak třeba předkrm, nazvaný pečivo s pomazánkou, je ve skutečnosti tatarák z lososa s francouzskou, doma pečenou bagetkou.

Podívejte se, jakou fintu vymyslel Karel s předkrmem:

„Krémová polévka“ je oblíbený hráškový krém, kam hostitel sice zapomene přidat mléko nebo smetanu, ale nikomu to zvlášť nevadí, výsledek je chutný. „Maso s těstovinou“ je taky fajn, protože masem je panenka na grilu a těstoviny jsou kvalitní široké nudle, které přijdou po knedlících vhod, s vlastnoručně vyrobeným pestem. Poslední čokoládová buchta připomíná sachr a k moučníku hostitel podává dobrou kávu.

Podívejte se, jak dopadne zábava:

Velký trumf představuje i jeho zábava – projížďka na koloběžkách k věži, odkud je krásný výhled na celý Uničov, kde Karel žije v pěkném bytě. Bohužel z koloběžky spadne Lenka, ta to vezme naštěstí sportovně. I Hanka brala sportovně, když dostala srdíčko od Tomáše, což ji překvapí i potěší.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.