Seriály a filmy

20. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Zatím se moc neprojevila, ale svůj večer zvládne s grácií

Nejmladší Tereza (20) se zatím moc neprojevila.

Východočeský týden má mírně vzestupný trend. Jak ve čtvrtek uspěje benjamínek z České Třebové? Tereza by měla umět péct i vařit, je to vyučená kuchařka, která nyní prodává i peče v pekařství. Občas musí vstávat už v půl třetí ráno! Zadaná Terezka žije s přítelem, oba milují a pěstují překážkový běh, hostitelka má doma několik trofejí a medailí. Je to spíš trémistka a zatím toho o sobě moc neprozradila. Soupeři doufají, že v domácím prostředí se Terka otevře. Terezka se bojí úkolu týdne, který zatím neprokoukla. Stihne to? A jak to půjde soutěživé sportovkyni v kuchyni? Nejstarší Soňa ji trochu podceňuje, pak se jí ale čtvrteční menu zalíbí nejvíce ze všech.

Podívejte se, co si hosté povídají o Terezce:

Tousty s uzeným lososem jsou dobrý, ale na přípravu jednoduchý předkrm. V hovězím vývaru s játrovými knedlíčky Michalovi chybějí nudle, ale to vzhledem k tomu, jak hustou polévku servíroval sám, nikoho nepřekvapuje. Co ale všechny překvapí, že ač Tereza údajně nejí játra, ve vlastní polévce jí játrové knedlíčky nevadí.

Podívejte se, jak se Michal předvádí:

Vepřová panenka ve slanině, pepřová omáčka, šťouchané brambory tvoří hlavní chod. Sama Tereza není úplně spokojená s pepřovou omáčkou, protože je málo pepřová, a šťouchačky připraví trošku jinak než Michal. Čí příloha bude lepší? Jídlo je krásně naservírované a pro milovníka vepřového Michala je panenka překvapivě premiérou. Pochutnává si tak, že ani nezlobí, zato třeba Katce přijde dlouho pečená panenka vysušená. Porce cheesecaku s ovocem budou doslova obří, takovou sladkou tečku nedokážou hosté ani dojíst. Odkud vlastně pochází cheesecake? Opravdu to nikdo neví? Soupeři si ve čtvrtek také zahrají zábavný hudební kvíz – zábava jen pro mladé, nebo si na své přijdou i zralejší ročníky?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.