Prostřeno!: Zcestovalý hostitel měl svatbu na Havaji

Sympatický inženýr Jan (30) si rád hraje a ve svém moderním bytě pohostí hosty s úsměvem a grácií.

Poslední večeři nachystá podnikatel Honza. Své hosty pozve do moderního bytu v malešickém věžáku, kde bydlí až nahoře. Soupeře z té výšky až jímá závrať. Jan i jeho žena, dnes rodiče malé Stelly, jsou zcestovalí, svatbu měli na Havaji, jejich vztah přežil i odloučení, kdy on žil v Kanadě a ona v Singapuru. A ve světáckém duchu se odvíjí i poslední večeře, během níž pozorný hostitel podává též malé mezichody (amuse bouche). Je to dobrý trik, čas u stolu se méně vleče a ústa se naladí na další jídlo. I když Ivana si myslí, že je to až moc, že méně bývá někdy více. Ostatní to ale tak nevidí a pozornost usměvavého hostitele si užívají.

Podívejte se, co Honza podává mezi chody:

Úvodní salát s pečeným kozím sýrem chutná i těm, kterým kozí sýr nevoní, protože salát s rucolou a jablkem je prý vynikající. Viktorija, která má na jablka alergii, dostane hrušku a sýr miluje. Hráškový krém má netradiční vložku místo krutonů – pošírované vejce se slaninou. Na hlavní chod mělo být chřestové rizoto s vepřovou panenkou, nakonec ale hostitel zaimprovizuje s italským rizotem s liškami, zelený chřest už nesehnal. Komu to bude vadit? A jak se Honzovi povede nepečený letní cheesecake? Půjde o nejchutnější sladkou tečku týdne? Poslední zábava souvisí s hostitelovou zálibou ve stavebnicích a potěší soutěživé soupeře u stolu.

Honza se rozpovídal o svatbě na Havaji:

Jak dopadne finále a jaká bude atmosféra před předáním výhry? Kdo to ve středních Čechách a v hlavním městě vyhraje? Bude jeden výherce, nebo se bude výhra dělit?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.