Provokatér Michal Kavalčík: Soupeřům lže do očí a rozhazuje konfety jako blázen

Moderátor Kavalčík v Prosřenu! Rozhazuje konfety, jídla má z krabičky a lže soupeřům

Hádky, naschvály a nadávky. Tak vypadalo setkání herce Michala Kavalčíka a stand-up komika Daniela Ference ve známém kulinářském pořadu. Při každé příležitosti si vjeli do vlasů. Michal svým dětinským humorem a neustálým vystřelováním konfet ale přiváděl k šílenosti nejen jeho, nýbrž i ostatní hosty. Navíc se nezdráhal opakovaně lhát.

Herec Michal Kavalčík si před natáčením pořadu o vaření přál jediné. Za žádnou cenu nechtěl potkat Daniela Ference. Jejich averze byla vzájemná. „Doufám, že tam hlavně nebude Kavalčík, protože s tím se nenávidím. Toho bych u sebe doma moc nechtěl,“ svěřil se ještě před prvním setkáním v rámci hvězdného Prostřeno! Daniel Ferenc, čímž si snad svého soka definitivně přivolal.

Hned jak se ve dveřích Danielovy kuchyně Kavalčík objevil, nedokázal Ferenc skrýt svou nevoli. Rozhodl se proto rozšlapat nafukovacího jednorožce, kterého Michal velkolepě přinesl. To se mu ale nepovedlo, za což se mu „Ruda z Ostravy“ jen vysmál a Ferenc už měl po náladě.

Sympatie si Kavalčík nezískal ani po vystřelení konfet. „Máma mě kvůli tobě zabije,“ reagoval Daniel. „Ale nezabije, máš vysavač, ne?“ usmál se záškodnicky známý herec. Netrvalo dlouho a přišla odveta. Oproti dalším hostům, jejichž talíře byly plné, se na tom Michalově nacházelo jen jedno malé kuřecí křidélko. Jako by tento krok odstartoval válku, která se táhla po celý čas pořadu Prostřeno!, který můžete sledovat každý všední den od 17:50 na Primě.

Podobné články

„To je ale opravdu neuvěřitelnej pitomec,“ naštvali se už i ostatní, když Michal neustal ve své konfetové zábavě. Vrchol ovšem přišel ve chvíli, kdy je vystřelil i v ložnici Danielovy maminky. „To myslíš vážně, Michale? V ložnici mojí mámy… U mojí rodiny, u mýho bráchy… Děláš si p*del ze mě? Jak si tohle můžeš dovolit?“ došla trpělivost Ferencovi. To i Kavalčík uznal, že přestřelil. „Já to uklidím, Dane,“ snažil se to vyžehlit.

Michal Kavalčík podváděl při přípravě jídel

I když nakonec konfety, které se válely snad v každé místnosti, vyluxoval za notné pomoci kolegů, ve svém mnohdy až trapném humoru pokračoval dál. Perličkou na dortu byl fakt, že na rozdíl od zbylých soutěžích večeři sám nevařil, ale nechal si ji poslat z restaurace. „A teď si objednáme, takovými třemi čtyřmi kliknutími, papáníčko pro dnešní večer, které pak ohřejeme v mikrovlnce,“ strouhal škodolibě mrkvičku svým soupeřům Kavalčík.

Dovezené jídlo ale ve vší vážnosti vydával za své. „Vařil jsem to doma. Jen jsem to sem přivezl a nabídnul vám to,“ lhal jim do očí. I když se nakonec pravda samozřejmě ukázala, Michal se usmíval a za své chování se neomluvil. „I kdyby se omluvil, tak to udělá jen kvůli kamerám. Fakt je trapnej,“ uzavírá toto téma Ferenc.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.