Seriály a filmy

30. listopadu 2021 10:30

Aneta Gretzová

Ruda z Ostravy si uřízl ostudu. Měl navařit hostům, místo toho ohřál hotovky!

Prostřeno! XXIV (77) - Michal vaří

Michal Kavalčík je showman, který prahne po pozornosti. Jeho pokus o humor ale u hostů populárního klání amatérských kuchařů velký úspěch nesklidil. Co přesně moderátor provedl?

Po divokém pondělním rozjezdu u Daniela Ference se moderátorský speciál soutěže přesouvá k hlavnímu potížistovi týdne Michalu Kavalčíkovi. Úterního hostitele si můžete vybavit z dob jeho největší slávy, kdy na veřejnosti vystupoval pod fiktivní rolí Rudy z Ostravy. Díky svým stand-up projevům, účasti v pěveckých soutěžích či videoklipu k písni OSTRAVA!!! s Martinou Pártlovou si vysloužil velkou popularitu. Toto období je v Michalově kariéře už roky uzavřenou kapitolou a nyní vystupuje jen pod svým vlastním jménem jako moderátor, muzikálový herec a vlogger.

Podívejte se, jakou písničku složili moderátoři během zábavy:

Michal se zřejmě stále cítí být komikem a ostatní soutěžící v Prostřeno! se pokouší pobavit za každou cenu. Už bez výrazného ostravského nářečí a typického převleku. Místo záchvatů smíchu ale od kolegů z rozhlasové branže přicházejí zatím jen utrápené výrazy.

Fiasko s vystřelováním konfet u stolu při šmejdění dokonce vedlo ke konfliktu s pondělním hostitelem. Z reakce Daniela Ference bylo jasně cítit, že Michalovo nespoutané chování v něm vyvolalo čiré zoufalství. Po tomto zážitku tak hosty u Michala jen tak něco nevykolejí.

Podívejte se, jak se Michal Kavalčík vyhne vaření:

Když se zvrhne vtip

Největší „vtip“ večera je opravdu husarským kouskem. Michal chce své hosty napálit tím, že jim podává hotová jídla z krabičky, která jen ohřeje v mikrovlnce. Při pohledu na miniaturní kuchyňku s minimem zašpiněných hrnců ale hosté začnou mít velmi brzy svá podezření. Páteční hostitelka Klára se tak rozhodne položit Michalovi před všemi otázku přímo na tělo. „Míšo, ty neumíš vařit, nebo proč ses rozhodl takhle všechno obelstít?“ Na to se Michalovi jen těžko hledá odpověď. Jak nakonec vezmou ostatní moderátoři Michalovo (ne)vaření? S nadsázkou? Nebo mu jeho neférové jednání pořádně oplatí při bodování? Nezapomeňte se dívat na úterní Prostřeno!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.