Seriály a filmy

29. listopadu 2021 05:00

Aneta Gretzová

Speciální týden plný vychytávek od moderátorů rádií již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! (76) - upoutávka

Jediná žena na čtyři muže. Dýdžejové z rádií. Jejich hlasy slýcháte pravidelně, když si naladíte své oblíbené stanice, teď je ale uvidíte vařit a kmitat v kuchyni. Podaří se jediné ženě u stolu zazářit – a vyhovuje jí vůbec poměr sil? Podávat se bude česká klasika, ale chybět nebudou ani zajímavé dobroty, které podle názvu šanci na výhru možná až tak nemají, a přesto zazáří.

Kdo překvapí nejvíc, kdo bude taktizovat a kdo bude zklamaný? Kdo bude bojovat o každý bod a kdo si bude práci ulehčovat? A sejde se mezi dýdžeji také pár taktiků, nebo bude vše čestné a fér? Úkolem týdne bude připravit lahůdku ze svého rádia. Kdo se pochlubí laskominou, kdo na ni zapomene a jak to celé dopadne?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Moderátor rádia Spin, Daniel (26) se vyučil v oboru kuchař-číšník.

Živí se jak stand-up komik, moderátor a jako občasný komparz ve filmu. Vše bere s humorem a s lehkou nadsázkou. Těší se, že potká Leoše Mareše. Jeho velkým koníčkem je fitness – rád zvedá činky a chtěl by chodit běhat. V zimě rád lyžuje, chodí do švédské prodejny nábytku a baví ho komentování fotek celebrit na Instagramu. Nejčastěji „vaří“ svoji kolegyni v ranní show Anežku Slanou, když má moderovat a ještě spí. A zážitek z kuchyně? Jednou popletl recepty na perník z kuchařky s tatínkovým receptem, ale lidem to chutnalo. Jak to dopadne tento týden? A především, jak dopadne Danielův den v pondělí?

Úterý: Moderátor rádia Kiss, Michal (36) vystudoval konzervatoř a živí se jako herec, moderátor, bavič.

Aktuálně moderuje na rádiu Kiss a věnuje se herectví. Sám o sobě s humorem tvrdí, že je nepoučitelný Blíženec a nejkrásnější kluk v této zemi. Rád by ukázal lidem, že ne vše v kuchyni je vždy pravda. Těší se na televizní ceny za nejzábavnější a nejupřímnější díl všech dob. Nejlepší historku můžou potvrdit jejich děti – jednou v Chorvatsku chtěl Michal všem připravit míchaná vajíčka a udělat dětem radost. Vstával v 7 ráno a po půlhodinovém vaření dal vajíčka na stůl – děti si vzaly jednu lžičku a řekly, že nemají hlad… Jak se k Michalově vaření budou stavět jeho hosté? A co nakonec praskne? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Moderátor Country rádia, Vladimír (59) se drží hesla: „Jaké si to uděláš, takové to máš.“ Je šťastný a spokojený.

Má práci, která ho baví, kamarády, které má rád, a rodinu, kterou miluje. Víc k životu nepotřebuje. Jeho práce je zároveň i jeho koníčkem. Rád lenoší, věnuje se hudbě aktivně i pasivně a baví ho čtení snad úplně všeho. Bohužel kvůli velké vytíženosti moc nelenoší a tím pádem i čtení a hudba v poslední době pokulhávají. Těší se na příjemná setkání s kolegy z jiných rádií, korunovaná celou řadou nových kulinářských zážitků. A kde se s láskou vaří, tak je vždycky moc fajn. Z vaření má víc příhod – zaměnil ocet za olej. Dále musel na chirurgický zákrok po zranění tyčovým mixérem a také po zranění kuchyňským nožem. Také musel na ošetření popálenin. Drží se zásady, že chybami se člověk učí. Jak se strefí do chutí svých moderátorských soupeřů, uvidíte už ve středu.

Čtvrtek: Moderátor rádia Beat, Petr (48) je rozvedený a má dvě děti – dceru Kateřinu (29 let) a syna Matěje (24 let).

Je také dědečkem vnuka Tadeáše (3 roky). Petr má dle svých slov šťastný a spokojený život. Do soutěže šel kvůli rádiu a své práci. Má rád soutěže a rád by všechny porazil a vyhrál. Těší se na dobrou zábavu a zkušenost s výrobou pořadu Prostřeno!. Podle Petra fajnšmekrem do vaření nejste, dokud vám nebouchne papiňák na sporáku. V životě se řídí mottem: „Všechno, čemu jdou utrhnout křídla, nemůže být klíště!“ Menu sestavil z jídel, která mu chutnají a Zdeněk Pohlreich je vaří už dlouho. Už ve čtvrtek zjistíte, jak se mu vyplatí jeho přístup k vaření. Je to správný recept na výhru?

Pátek: Moderátorka rádia Signal, Klára (36) vystudovala obor herectví, teď učí a baví lidi.

Její práce je zároveň i jejím koníčkem. Ve volném čase si ráda přečte nějakou knihu, zajde do divadla nebo se podívá na film. Má ráda cestování u nás i po zahraničí. Sama o sobě tvrdí, že je od všeho trochu a těžko se dá popsat. Její zážitek z kuchyně? Při opékání masa špatně nastavený požární hlásič zaznamenal dým a v hotelu v Nizozemsku, ve kterém zrovna žili, se spustil požární alarm. V tu dobu byla v hotelu sama bez klíčů. Součástí hotelu byly stáje a asi 50 koní. Sousedi z okolí je začali vyvádět ze stájí a přijela dvě hasičská auta. Sledujte už v pátek, jak toto dopadne. A zda dojde i na podobné události.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.