Seriály a filmy

28. listopadu 2021 19:00

Aneta Gretzová

Pohlreich o Rudovi z Ostravy za kritiku steaku: To je pitomec!

Zdeněk Pohlreich opět mezi amatérskými kuchtíky! Tentokrát ovšem v přísném utajení. V příštím týdnu budou v oblíbeném pořadu vařit moderátoři rádií a pro kolegy přichystají nejdno překvapení. Nic netušící Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy tak například vrátí s kritikou hostiteli steak od uznávaného šéfkuchaře. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky, co přesně se odehraje u stolu i u sporáku.

Některé účastníky speciálního uvolněného týdne klání domácích kuchařů ovládne nervozita, nebudou šetřit recesí, dokonce dojde i na výměny rolí. Ať už za plotnou, tak mezi hosty. Moderátor rádia Kiss Michal Kavalčík za sebe například některé dny pošle náhradnici a Petrovi Vejvodovi z rádia Beat zase s celým večerem pomůže kamarád.

Petr Vejvoda „uvaří" ve čtvrtek a postará se o opravdu velké překvapení. Jeho menu totiž připraví ten nejpovolanější – respektovaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který si tak zopakuje účast v pořadu! Podívejte se na Vejvodovo, nebo přesněji šéfovo menu.

Večer pojede jako na drátkách, hosté Petrovi skládají poklony a Zdeněk vše bedlivě sleduje ze zákulisí kuchyně. Ne všem hostům se trefí do chuti. Není jasné, zdali jde o pouhou provokaci, která bude provázet celý týden, anebo má Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy opravdu panský jazýček. Každopádně mu v Prostřeno! mistrovský steak od Zdeňka Pohlreicha chutnat nebude.

„Já nechci, aby to vyznělo nějak blbě, ale ten můj, nešel by trošku ještě nějak připéct nebo přihřát? On je tak jako do vlažna, možná žes ho dělal jako první,“ okomentuje steak Michal a prosí o úpravu. Šéf skrytý v zákulisí maso hned překontroluje a upřímně stížnost se šibalským úsměvem okomentuje: „To je pitomec."

Vrací se steak Zdeňku Pohlreichovi? A kdy Petr svým hostům řekne že se Zdeněk Pohlreich podílí na přípravě jídel? Uvidíte již ve čtvrtek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.