zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pohlreich o Rudovi z Ostravy za kritiku steaku: To je pitomec!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aneta Hradecká, foto: FTV Prima , Vydáno: 28.11.2021
Zdeněk Pohlreich opět mezi amatérskými kuchtíky! Tentokrát ovšem v přísném utajení. V příštím týdnu budou v oblíbeném pořadu vařit moderátoři rádií a pro kolegy přichystají nejdno překvapení. Nic netušící Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy tak například vrátí s kritikou hostiteli steak od uznávaného šéfkuchaře. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky, co přesně se odehraje u stolu i u sporáku.

reklama

Některé účastníky speciálního uvolněného týdne klání domácích kuchařů ovládne nervozita, nebudou šetřit recesí, dokonce dojde i na výměny rolí. Ať už za plotnou, tak mezi hosty. Moderátor rádia Kiss Michal Kavalčík za sebe například některé dny pošle náhradnici a Petrovi Vejvodovi z rádia Beat zase s celým večerem pomůže kamarád. 

Petr Vejvoda „uvaří" ve čtvrtek a postará se o opravdu velké překvapení. Jeho menu totiž připraví ten nejpovolanější – respektovaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který si tak zopakuje účast v pořadu!  Podívejte se na Vejvodovo, nebo přesněji šéfovo menu. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIV (79) - Zdeňkovo menu

Večer pojede jako na drátkách, hosté Petrovi skládají poklony a Zdeněk vše bedlivě sleduje ze zákulisí kuchyně. Ne všem hostům se trefí do chuti. Není jasné, zdali jde o pouhou provokaci, která bude provázet celý týden, anebo má Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy opravdu panský jazýček. Každopádně mu v Prostřeno! mistrovský steak od Zdeňka Pohlreicha chutnat nebude.

„Já nechci, aby to vyznělo nějak blbě, ale ten můj, nešel by trošku ještě nějak připéct nebo přihřát? On je tak jako do vlažna, možná žes ho dělal jako první,“ okomentuje steak Michal a prosí o úpravu. Šéf skrytý v zákulisí maso hned překontroluje a upřímně stížnost se šibalským úsměvem okomentuje: „To je pitomec."

Michal Kavalčík vs. Zdeněk Pohlreich v uvolněném speciálním Prostřeno s moderátory rádií.
Autor: FTV Prima Michal Kavalčík vs. Zdeněk Pohlreich v uvolněném speciálním Prostřeno s moderátory rádií.

Vrací se steak Zdeňku Pohlreichovi? A kdy Petr svým hostům řekne že se Zdeněk Pohlreich podílí na přípravě jídel? Uvidíte již ve čtvrtek. 

Zdeňka a Zdeněk Pohlreichovi.

Zdeňka Pohlreicha a jeho životní lásku svedla dohromady bramborová kaše

reklama

Související témata: Prostřeno! , Prostřeno! online , premiérové díly Prostřeno! , FTV Prima , Prostřeno! Speciál , Zdeněk Pohlreich , Ruda z Ostravy , Michal Kavalčík , rádio , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama