Seriály a filmy

13. dubna 2017 19:00

Pyžamová party v Prostřeno!

Renáta v kuchyni - Prostřeno!

Zubní laborantka Renáta (43) je vtipná hráčka. Před lety skoro vyhrála reality show Vyvolení 3. Jak to bude dnes? Poznají ji soupeři?

Na Renátin byt i celé finále jsou hosté hodně zvědaví. Renáta se tváří, že moc neuklízí a nevaří, spíš jen konzervy a polotovary. Pánové ale mají své pochyby a berou to jako součást taktiky. Martin si myslí, že je poslední soupeřka hodně překvapí. A také ano. Bydlí v krásném bytě a vařit i péct umí, i když to opravdu není její hobby. Renáta je před kamerami zcela přirozená, sebejistá, rozhodit se nenechá a hosty přijme uvolněná a usměvavá.

Renáta - vizitka

Večeře je dobrá, jen nepřátelé česneku si moc nepochutnají na její domácí paštice ani česnečce se ztraceným vejcem. Eva jí prý česnečku poprvé a vejce nepozře. Martin se těší na další vepřovou panenku. Bude ta poslední lepší než ta jeho, včerejší? Pro něho určitě ano, chválí hlavní chod poslední večeře. A určitě se Renátě nemstí za včerejší kritiku. Chutná mu i tvarohový krémeš, který odnese jako výslužku i své partnerce. Renátě se povedl asi nejlepší mazanec, i když ho peče úplně poprvé; je prostě šikovná a umí si poradit. Soupeře čeká foukání vajíček na čas a Renatu legrační výzva. Ta se celý týden bojí, aby ji hosté nepoznali a kvůli tomu ji nebodovali nízko. V pátek to ale praskne. Kdo odhalí její totožnost? Co se stane, až hosté zjistí, že René má už dvě televizní show za sebou?

Renáta v kuchyni

Podepíše se Renátina televizní zkušenost na hodnocení? A kdo vyhraje velikonoční týden a získá 60 000 korun?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Sdílejte článek