Prostřeno! Sebastian naservíruje několik kilo masa!

Mladý podnikatel Sebastian (20) připraví opravdové masové hody – jak pro celý regiment. Trochu se předvádí a občas něco zamlčí.

Čtvrteční večeři nachystá Sebastian, který má z poloviny africké geny. Žije se spolubydlícím v celkem komfortním bytě a vede s kolegou dva bary. Při přípravě svého menu vsadil všechno na jednu kartu – na maso, které miluje. Pro své hosty nachystá hotové hody na grilu. Maso má kvalitní, předem naložené, ale připravit několik kilo masa jako na svatbu není žádná legrace. A k tomu budou ještě pečené brambory a zelenina.

Podívejte se, jakou hromadu masa Sebastian naservíruje:

Sebastian se u pečení pořádně zapotí i začoudí kuchyni, přestože má gril na balkoně. Hosty zatím pošle ven za aktivní zábavou, takže soupeři nevidí, co všechno hostině předchází.

Podívejte se, jak Sebastian shání kypřící prášek:

Sebastian zalže o přípravě polévky. Jeho „hovězí vývar z oháňky“ je z žebra a nudle nejsou domácí, nýbrž kupované. Sebastian ale udrží poker face a nepředpokládá, že někdo jeho klam odhalí. Vyjde mu to? Maso je i v předkrmu – tatarský biftek je jen lehce okořeněný, aby vynikla chuť kvalitního masa. A podaří se mu i čokoládové brownies, přestože s pečením moučníků nemá žádné zkušenosti. Vzhledem k věku podá Sebastian v kuchyni obdivuhodný výkon, i když zčásti improvizuje a sám ze svých dobrot skoro nic neochutná. Asi už nemůže…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.